نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها: مشکلات مربوط به امور زیربنایی و تولیدی و بودجه از مشکلات اساسی استان کرمانشاه است
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۰
ملکی

ملکی گفت: در سطح کلان، مشکلات مربوط به امور زیربنایی و تولیدی، مشکلات اجتماعی-فرهنگی و چالش های اقتصادی و بحث بودجه سه مشکل اساسی استان کرمانشاه است.

کامران ملکی نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها با اشاره به مشکلات این استان گفت: بیکاری در استان کرمانشاه بیداد می‌کند و این استان در صدر بیکاری کشور قرار دارد و راه‌های مواصلاتی و جاده‌ای وضعیت مناسبی حداقل برای چهار شهرستان استان کرمانشاه ندارد.

وی افزود: در سطح کلان، مشکلات مربوط به امور زیربنایی و تولیدی، مشکلات اجتماعی-فرهنگی و چالش های اقتصادی و بحث بودجه سه مشکل اساسی استان کرمانشاه است.

عضو شورای عالی استان ها با بیان اینکه مشکلات مواصلاتی و جاده ای، کمبود امکانات بهداشتی و درمانی و ضعف در سیستم دفع فاضلاب شهری از دیگر مشکلات اساسی استان است، بیان کرد: حل اساسی این مشکلات مطالبه مردم این استان است که برنامه ریزی دقیق، بودجه مناسب و اقدام عاجل و جهادی می خواهد.

ملکی خاطرنشان ساخت: یکی از زمینه های رشد استان میتواند صنعت گردشگری باشد. استان کرمانشاه استعدادهای تاریخی، طبیعی، زیارتی – مذهبی و انسانی فراوانی دارد که عمدتا ناشکفته باقی مانده است. از این استعدادها می توان در جذب گردشگر و نهایتا کمک به توسعه اجتماعی و اقتصادی بهره گرفت.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی