نایب رئیس شورای عالی استان ها ترور شهید فخری زاده را تسلیت گفت

نایب رئیس شورای عالی استان ها با صدور پیامی ترور شهید فخری زاده را تسلیت گفت و افزود: آنچه مسلم است سایر دانشمندان و دانش‌پژوهان ایرانی با انگیزه بیشتری راه این شهید عزیز و سایر شهدای جبهه توسعه و پیشرفت علمی را ادامه خواهند داد.

۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

ایجاد دفتر نمایندگی شهرداری همدان در پایتخت موجب جذب اعتبارات ملی می‌شود

بادامی نجات در جلسه شورای شهر با ارائه گزارشی از سی و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان‌ها گفت: دراین اجلاس رئیس دیوان عدالت اداری نیز حضور داشت که تفاهمنامه همکاری بین دو مجموعه دیوان عدالت اداری و شورای عالی استان‌ها منعقد شد.

۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹

عدالت برای کارکنان شهرداری‌ها برقرار می شود/ ترمیم حقوق و مزایای کارکنان شهرداری‌ها از اساسی‌ترین مباحث شورای عالی استان‌ها ‎

حمید بادامی نجات گفت: شوراها در توسعه متناسب و متوازن کشور می‌توانند نقش موثری داشته باشند، زیرا شناخت آنها از مناطق بسیار دقیق است؛ از این‌رو امیدواریم مجلس و دولت در راستای بهبود شرایط موجود، بیش از این‎ها همراهی شورای عالی استان‌ها جدی گرفته شود.

۱۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۸

طرح مدیریت یکپارچه شهری تا یک سال آینده به نتیجه می‌رسد

نایب رئیس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی اولویت کار را مدیریت‌شهری قرار داده است، گفت: طرح مدیریت جامع یکپارچه شهری به احتمال زیاد تا یک سال آینده به نتیجه می‌رسد.

۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۱

سامانه جامع مصوبات شوراها راه‌اندازی می‌شود

شورای عالی استان‌ها به دنبال راه‌اندازی سامانه جامع مصوبات شوراهاست تا در فاز اول مصوبات شوراهای شهر و در آینده مصوبات تمام شوراها ازجمله شوراهای روستا در این سامانه بارگذاری شود.

۱۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب