شوراها یکی از برجسته‌ترین و با اهمیت ترین نهاد مردمی هستند

شوراها  نماینده و صدای مردم و سرمایه‌ اجتماعی و فرهنگی یک جامعه هستند. شورا‌ها تبلور افکار، ایده‌ها، خواسته‌ها، نیاز‌ها و تمایل مردم در صحنه حکمرانی و نظارت در مدیریت شهری و روستایی می باشند.

یادداشت/ علیرضا اسدشعار عملیات وعده صادق از منظر حقوق بین الملل
یادداشت| سینا ساریخانی - نماینده استان فارس در شورای عالی استان‌ها: استان فارس مقصدی جذاب برای گردشگری نوروزی
یادداشت| فاروق اعظمی – سخنگوی شورای عالی استان‌ها: شهرداری‌ها مهمترین تسهیل‌گر امور شهروندان هستند /  اهمیت ثبت 25 اسفند به نام روز شهردار در تقویم ملی

استان فارس مقصدی جذاب برای گردشگری نوروزی

طبیعت فارس ترکیبی جذاب از جنگل، کوه، دشت و رودخانه است و علاوه بر این طبیعت خارق‌العاده، پر از جاذبه‌های تاریخی و مذهبی است و مقصدی جذاب برای گردشگری در ایام نوروز است.

۱۲:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۲۸

نمایندگان منتخب و مسئولان باید قدر این مردم شریف را بدانند

سینا ساریخانی؛ نماینده استان فارس در شورای عالی استان ها با تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم در انتخابات اخیر، گفت: نمایندگان منتخب و مسئولان باید قدر این مردم شریف را بدانند، مردمی که در شرایط سخت و دشوار اقتصادی، معیشتی و اجتماعی نظام و کشورشان را تنها نمی‌گذارند. افتخار خدمت به این مردم نجیب افتخار و فرصت بزرگی است که نصیب هرکس نخواهد شد.

۱۴:۰۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

لزوم توجه به‌ وظیفه مهم منتخبان ملت در مجلس جدید/ نمایندگان مجلس و شوراها برای رفع مشکلات و ایجاد رفاه برای مردم گام بردارند

سیدفرهاد حسینی نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها در یادداشتی با تقدیر از حضور آگاهانه و مسئولانه مردم در انتخابات ۱۱ اسفند ماه، بر لزوم تلاش نمایندگان منتخب ملت بر رفع مشکلات و ایجاد رفاه برای مردم تأکید کرد.

۱۱:۰۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

شرکت در انتخابات، گامی در مسیر توسعه و پیشرفت کشور

مشارکت در ساختار قدرت از طریق انتخابات به نوعی کمک به توسعه کشور است. مردم با شرکت در انتخابات می‌توانند افراد مومن، متعهد، انقلابی، دغدغه‌مند و کارکشته را انتخاب کنند تا کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت حرکت دهند و قطعا مردم با انتخاب افراد صالح به پیشرفت کشور کمک می‌کنند.

۱۴:۰۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹

هدف دشمن، کاهش مشارکت

با توجه به برگزاری یک انتخاباب پرشور و با مشارکت بالا در ارتقای امنیت ملی، تقویت وحدت ملی و قدرت ملی، اهتمام دشمنان نظام معطوف به کاهش مشارکت مردم در انتخابات است. در نگاه اسلامی مشارکت و رأی دادن صرفا حق نیست که بتوان از آن صرف نظر کرد بلکه چون هر فردی در مورد رشد و پیشرفت جامعه مسئول است؛ هم حق است و هم وظیفه.

۱۲:۱۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب