پیام رئیس شورای عالی استان ها به مناسبت سیزدهم آبان ماه؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها در پیامی با اشاره به وقایع روز سیزدهم آّبان، گفت: آنچه این روزها در نبرد با صهیونیست‌ها رخ می‌دهد قطعاً به پیروزی نهایی ملت فلسطین خواهد انجامید.

یادداشت/ احمد صادقی برنامه جامع مدیریت بحران گامی در راستای کاهش مخاطرات طبیعی
یادداشت// احمد صادقی نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها واقعیت صهیونیست ها نمایان شده و حنایشان رنگی ندارد
تازه‌های مدیریت شهری جهان اجرای پروژه‌های هوشمند مدیریت انرژی در دورتموند/ کمک هوش مصنوعی برای کاهش ترافیک

پیام رئیس شورای عالی استان ها به مناسبت سیزدهم آبان ماه؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها در پیامی با اشاره به وقایع روز سیزدهم آّبان، گفت: آنچه این روزها در نبرد با صهیونیست‌ها رخ می‌دهد قطعاً به پیروزی نهایی ملت فلسطین خواهد انجامید.

۰۹:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۱۳

بیانیه اعضاء شوراهای اسلامی سراسر کشور در محکومیت نسل کشی و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی

اعضای شوراهای سراسر کشور به عنوان نمایندگان مردم شهرها و روستاها در بیانیه‌ای ضمن محکومیت حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه، از جامعه جهانی خواستند با بررسی ابعاد جنایت جنگی این حمله شدند.

۱۲:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۲۶

واقعیت صهیونیست ها نمایان شده و حنایشان رنگی ندارد

بیش از 70 سال است که سرزمین فلسطین اشغال شده، غزه به بزرگترین زندان بشری تبدیل شده ، سالهاست که کودکان به دست صفاکان و دژخیمان صهیونیست کشته و شهید می شوند، سالهاست که مادران داغ فرزندانشان را می بینند، سالهاست که مردمی از خانه و کاشانه خود بیرون رانده شده اند ، سالهاست که سایه بمباران بر سر مردم مظلوم فلسطین است، سالهاست که با مردم فلسطین در خاک خودشان به چشم یک خارجی نگریسته می شود و سالهاست که ظلم ظالمان صهیونیست بر سر مردم فلسطین وجود دارد اما در این 70 سال پروپاگاندای سیاسی و تبلیغاتی واقعیت را گونه ای دیگر جلوه داده است.

۱۱:۴۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۸

از امروز تصمیم بگیرید، سال آینده نمایشگاه کتاب را در نمایشگاه بین‌المللی آفتاب برگزار کنید

احمد صادقی نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها در یادداشتی، مطرح کرد: از امروز تصمیم بگیرید، که برای سال بعد، در نمایشگاه بین‌المللی آفتاب تهران نمایشگاه برگزار کنید. نه عذرخواهی‌تان از کمبود فضا برای حضور مردم در این رویداد بی‌نظیر و نه تلاشتان در دقیقه نود، برای مردم نفعی ندارد!

۱۰:۴۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۳

در نکوداشت مقام معلم

احمد صادقی رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها و عضو شورای شهر تهران در یادداشتی با اشاره به جایگاه رفیع معلم، گفت: آموزش بدون معلمانی دلسوز و آگاه به دانش روز به بار نمی نشیند؛ آموزشی که بستر و مقدمه ای بر فرهنگ سازی است.

۱۱:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۲

به جای فرافکنی به کارنامه خود و به قانون نگاهی بیاندازید

در قانون ۲۳ سازمان، دستگاه و نهاد مسئولیت برای اجرای قانون هوای پاک را دارند که شهرداری هم یکی از این دستگاه‌ها است اما نه متولی اصلی‌. آلودگی هوای تهران مربوط به امروز و دیروز نیست و بخشی از آن هم ناشی از شرایط جغرافیایی و سوق‌الجیشی تهران است اما رفته رفته با ازدیاد جمعیت و افزایش تعداد خودروها آلودگی هوای تهران نیز شدت بیشتری یافته است‌.

۱۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۴
سامانه ثبت تخلفات
اخبار برگزیده
آخرین مطالب