مطالبه گران امروز خوزستان، فرزندان همان پدران جان برکف دوران دفاع مقدس هستند‌

سیلاوی با بیان اینکه مردمی که برای کم آبی اعتراض می کنند به دنبال حق خود هستند گفت: همین مردم بودند که برای دفاع از ایران در برابر صدام ایستادند و اکنون هم نباید به خاطر وجود عده ای اغتشاشگر و تجزیه طلب خواسته مردم را نادیده گرفت.

۱۴:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶

پر آب ترین استان ایران در حال نابودی است / خواهان محاکمه مسببان بحران کم‌آبی خوزستان هستیم

سیلاوی با بیان اینکه استان خوزستان به عنوان یکی از پر آب ترین استان‌های کشور در حال نابودی است گفت: انتقال غیرکارشناسی آب از سرشاخه‌های کاورن سبب خشک شدن استان شده است و زندگی مردم استان در حال نابودی است.

۱۵:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷

80 درصد مردم هویزه در فقر شدید به‌سر می‌برند

نماینده خوزستان در شورای عالی استان ‌ها با بیان اینکه 80 درصد مردم این شهرستان نفت خیز در فقر مالی به سر می برند، گفت: تنها با پول یک دقیقه استخراج نفت می‌توان برای تمامی دانش آموزان شهرستان هویزه که در کلاس‌های مجازی شرکت می‌کنند گوشی هوشمند تهیه کرد.

۱۳:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۳

هویزه شهری بر روی نفت اما بی بهره از آن

نماینده خوزستان در شورای عالی استان‌ها گفت: شهرستان هویزه با بیش از 20 شرکت نفتی یک سوم نفت کشور را تامین می‌کند و این در حالی است که جمعیت 50 هزار نفری این شهرستان از نظر امکانات رفاهی، اشتغال، درمان و آموزش در محرومیت قرار دارند.

۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۰۱

هویزه شهری بلند آوازه با کمترین امکانات

سعید سیلاوی با بیان اینکه هویزه شهری بلند آوازه با کمترین امکانات است گفت: از مسئولین محترمین کشوری دعوت می شود با بازدید میدانی از وضعیت شهرهویزه از نزدیک مشکلات این شهر تاریخی و مقاوم را از نزدیک ببیند.

۱۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۸
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب
اخبار برگزیده