🎬 همکاری شورای عالی استان ها و مجلس می تواند به حل مشکلات مردم کمک کند

عزت الله اکبری تالار پشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری شورای عالی استان ها و مجلس شورای اسلامی می تواند بسیار موثر باشد. به این طریق که اعضای شوراها در شهرها و شهرستان ها و استان ها می توانند به نمایندگان مجلس در رفع مشکلات مردم از جمله کاهش بیکاری کمک زیادی کنند.

۱۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

استانداری و فرمانداری موظف به تامین محل استقرار شورای شهرستان و استان هستند

شریفی با بیان اینکه در مورد تامین محل استقرار شورا‌های استان و شهرستان از سوی استانداری و فرمانداری صراحت قانونی وجود دارد گفت: استاندار و فرماندار باید ساختمان در شان شورا‌های شهرستان و استان تامین کنند.

۱۷:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۱

🎬 بروکراسی اداری سد راه مردم و کشاورزان

صاحب شریفی نماینده استان مازندران در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه ساماندهی رودخانه‌ها نیازی به بودجه دولتی ندارد گفت: دستگاه‌های مسئول می توانند ثروت رودخانه را با ساخت دیوار حفاظتی از سوی پیمانکاران تهاتر کنند.

۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۱

🎬 امیدوارم پیمانکاران به نیازهای مردم توجه بیشتری کنند

صاحب شریفی نماینده استان مازندران در شورای عالی استان‌‌‌ها در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌‌‌ها با اشاره به بازدید از شهر قائمشهر و به پروژه همسطح الغدیر این شهر بیان کرد: متوجه شدیم که پیمانکار پروژه به دلیل تامین نشدن منابع مالی ادوات راه سازی را از پروژه خارج‌‌ می‌کند.

۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵

امیدوارم پیمانکاران شرایط اقتصادی را بهتر درک کرده و به نیازهای مردم توجه بیشتری کنند

شریفی با اشاره به خروج پیمانکار از پروژه همسطح الغدیر قائمشهر گفت: امیدوارم پیمانکاران ما با توجه به شرایط اقتصادی کشور تعهد بیشتری نسبت به انجام مسئولیت‌‌‌های خود داشته باشند.

۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب