بوشهری‌ها جایی در سکان مدیریت کشور ندارند

نماینده سابق استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها با انتقاد از نبود افراد بوشهری در لیست وزاری پیشنهادی ارائه شده توسط رئیس جمهور به مجلس گفت: استان بوشهر مرکز صادرات نفت ایران، میزبان تأسیسات عظیم نفت، گاز و پتروشیمی است و بخش مهمی از درآمدهای کشور از طریق این استان بدست می آید اما مردمان آن جایی در سکان‌های مهم کشور،کابینه دولت و مدیریت نهادهای اثرگذار یا حتی اظهار نظر ندارند.

۱۴:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۴

رد صلاحیت 5 عضو شورای شهرهای استان بوشهر مدیریت شهری را به حالت تلیعق درآورده است

فاطمی با اشاره به رد صلاحیت 5 نفر از اعضای شورای شهرهای استان بوشهر گفت: این رد صلاحیت‌ها زمانی اتفاق افتاده است که دوره شهردار سابق تمام شده و شهردار جدید هنوز انتخاب نشده است و مدیریت شهری به حالت تعلیق درآمده است.

۱۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۰

پیامدهای زیانبار منطقه آزاد بوشهر؛ از گرانی مسکن تا وارد شدن اجناس بی کیفیت

مناطق آزاد در جهان برای جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی جهت تولید با کمترین موانع و با هدف‌گذاری صادرات یا صادرات دوباره‌ی کالاهای وارداتی شکل گرفت اما تجربه 30 ساله ما از منطقه آزاد چیزی غیر از این بود.

۱۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

شروع جیره بندی آب در استان بوشهر با آغاز فصول گرم سال / دولت در تامین آب آشامیدنی استان بوشهر سرمایه گذاری کند

فاطمی با اشاره به شروع جیره بندی آب در آغاز فصول گرم سال گفت: امسال نیز مانند سال‌های گذشته آب در استان بوشهر جیره بندی می‌شود و دولت باید در تامین آب آشامیدنی این استان سرمایه گذاری‌های لازم را داشته باشد.

۱۴:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۳۱

قانون شوراها باید به نحوی تغییر کند که افراد نخبه و سالم وارد شورا شوند

فاطمی با بیان اینکه ما نیاز به حضور افراد نخبه، با تجربه و سالم در شوراها داریم گفت: باید نظارت بر ورود افراد بیشتر شود و قانون شوراها به شکلی تغییر یابد که افراد سالم و با تجربه وارد شوراها شوند.

۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب