دولت مطالبات تانکرهای آبرسان را از سال 1397 پرداخت نکرده است / تانکرداران خواهان فسخ قرارداد هستند

قادری با بیان اینکه از سال 1397 مطالبات تانکرهای آبرسان استان سیستان و بلوچستان پرداخت نشده است گفت: تانکرداران پس از تحمل 4 سال خواهان فسخ قرارداد خود با شرکت آب و فاضلاب استان هستند و در صورت فسخ قرارداد مشخص نیست مردم چگونه به آب دسترسی پیدا می‌کنند.

۱۴:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶

🎬 رکن چهارم در سیستان و بلوچستان

در تازه ترین برنامه «رکن چهارم» مشکلات، چالش ها و فرصت های پیش رو در استان سیستان و بلوچستان مورد بررسی قرار گرفت. این برنامه شامگاه جمعه 24 بهمن ماه از شبکه شما پخش شده است.

۰۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۵

نبود نفت در روستای کولگ سیستان و بلوچستان حادثه آفرید + عکس

قادری با انتقاد از عملکرد مسئولین در توزیع نفت سفید در استان سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه نبود نفت و اجبار خانواده‌ها به استفاده از بخاری برقی سبب آتش سوزی خانه یک زن سرپرست خانوار با شش فرزند شده است.

۰۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۳۰

قطع اینترنت همزمان با ورود وزیر ارتباطات/ قطعی اینترنت به معنای تعطیلی شهرهای استان است

قادری با بیان اینکه در روز ورود وزیر ارتباطات خطوط تلفن و اینترنت بخشی هایی از استان قطع شد گفت: ما به صورت مداوم با این قطعی مواجه هستیم و زمانی که اینترنت قطع می‌شود بانک‌ها کار نمی کنند و مردم نمی توانند پول برداشت کنند. بنابراین مردم در حساب خود پول دارند اما نمی توانند ما یحتاج خود را تامین کنند.

۱۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۹

دومین استان پهناور کشور تنها 203 کیلومتر بزرگراه دارد/ روزی نیست در جاده‌های سیستان و بلوچستان تصادف منجر به مرگ نداشته باشیم

قادری با بیان اینکه استان سیستان و بلوچستان به عنوان دومین استان پهناور ایران تنها 203 کیلومتر بزرگراه دارد گفت: تلفات ناشی از تصادفات در استان بیشتر از مرگ و میر ناشی از ویروس کروناست و وضعیت نگران کننده ای وجود دارد.

۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۴
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب
اخبار برگزیده