مسئولان با الگو قرار دادن سپاه، به مردم « وعده صادق» دهند/ تکلیف مونوریل و فرودگاه قم مشخص شود

شریفی گفت: مردم با « وعده صادق» مسئولان، به نظام امیدوار می‌شوند و برعکس آن نیز وجود دارد. از عزیزان مسئول خواهش می‌کنم، اگر قولی می‌دهند عمل کنند و با توجه به امکانات و شرایط وعده بدهند چرا که عمر مسئولیت به پایان می‌رسد اما بدبینی مردم به عملکردها پابرجا می‌ماند و این ظلم بزرگی به نظام است.

۱۳:۵۹ - ۱۴۰۳/۰۲/۳۰

تکمیل مونوریل قم نیاز به همت و بودجه ملی دارد/ دولت‌های گذشته علی رغم تعهد به تکمیل پروژه، از انجام آن سر باز زدند

شریفی گفت: با توجه به رشد شهر و وظیفه دولت و شهرداری نسبت به خدمات عمومی، مونوریل قم باید تکمیل شود. این یک طرح ملی است و تکمیل آن نیاز به همت و بودجه ملی دارد و به تنهایی در توان شهرداری قم نیست.

۱۱:۱۱ - ۱۴۰۲/۱۰/۰۵

ضرورت توسعه نگاه ملی به قم

شریفی گفت: قم، یک شهر و استان بین‌المللی است و هر چه وضعیت خدمات، حمل و نقل و زیرساخت‌ها، بهبود پیدا کند، در ارتقای جایگاه کشور، مؤثر است و مسئولان، بودجه را تنها بر اساس جمعیت قم، در نظر نگیرند.

۱۱:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۷

تغییر الگوی کشت در قم از جمله راهکارهای مقابله با بحران کم آبی است

شریفی گفت: از جمله راهکاری‌های مؤثر در مقابله با مشکل کم آبی در بخش کشاورزی، تغییر الگوی کشت در قم است که در این راستا کشت گلخانه‌ای در سطح استان می‌بایست توسعه یابد و با این شرایط ضرورت دارد تا کشت محصول‌های کشاورزی زودرس که به دوره آبیاری کمتری احتیاج دارند نیز در دستور کار قرار گیرد.

۱۱:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۴/۱۱

دریاچه نمک قم، می تواند تبدیل به بحرانی بزرگ تر از بحران دریاچه ارومیه شود

شریفی گفت: در صورت فعال شدن دریاچه نمک به عنوان یک کانون گرد و غبار ۲۵ درصد از جمعیت مرکز کشور از جمله استان های اصفهان، سمنان، قم و به ویژه پایتخت تحت تاثیر قرار می گیرند و می تواند تبدیل به بحرانی بزرگ تر از بحران دریاچه ارومیه شود.

۱۳:۴۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۷

سازمان محیط زیست، گزارش آلایندگی شهرک صنعتی سلفچگان را منتشر کند

شریفی گفت: از سازمان حفاظت محیط زیست می خواهم تا به شکل صریح، گزارش آلایندگی شهرک صنعتی سلفچگان را منتشر کند و از قوه قضائیه نیز خواستارم تا با قاطعیت وارد موضوع شود و از عواقب بعدی و تنش های اجتماعی حاصل از این وضعیت جلوگیری به عمل آورد.

۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۸

شهر سلفچگان، ظرفیت تبدیل شدن به شهرستان را دارد

نماینده استان قم در شورای عالی استان ها با اشاره به ظرفیت های اقتصادی، صنعتی و اجتماعی و فرهنگی شهر سلفچگان، گفت: این شهر، ظرفیت تبدیل به شهرستان را دارد و امیدواریم این موضوع با مساعدت دولت، محقق شود.

۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵
سامانه ثبت تخلفات
آخرین مطالب
اخبار برگزیده