نایب رئیس شورای عالی استان‌ها در پیامی روز جمهوری اسلامی را گرامی داشت
يکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۲
حاجی بگلو

حاجی بگلو ضمن گرامیداشت روز جمهوری اسلامی گفت: دوازدهم فروردین ماه سال ۱۳۵۸ روز تعیین کننده و ماندگار در تاریخ در افتخار ایران اسلامی است.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها، موسی‌الرضا حاجی‌بگلو نایب رئیس شورای عالی استان‌ها و رئیس شورای استان خراسان رضوی در پیامی ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم

وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا

دوازدهم فروردین ماه سال ۱۳۵۸ روز تعیین کننده و ماندگار در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی است.

شکوفه آزادی ملت غیور ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ کاشته شد و در دوازدهم فروردین ماه ۵۸ که عصاره یک تاریخ سراسر خون و شهادت و تبلور آن همه عشق‌ها، آرمان‌ها، اسلام خواهی‌ها، حق پرستی‌ها و باطل ستیزی‌ها است ریشه دوانید.

اینک در سالی که توسط رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به نام "جهش تولید با مشارکت مردم" نام‌گذاری شده است، این روز را با همراهی همه ملت غیور ایران و خانواده بزرگ شورائیان استانِ پهناور علی بن موسی الرضا (علیه‌آلاف‌تحیة‌و‌الثناء)، زیر بارانی از یکپارچگی و اتحاد قدم می‌زنیم و سربلندی وطن را در گام دوم انقلاب، بر فراز قله های افتخار گرامی می‌داریم.

اینجانب به نمایندگی از جامعه شورائیان، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف و فهیم ایران در ایام ماه مبارک رمضان و شب‌های پر برکت قدر، روز «جمهوری اسلامی ایران» که اولین قدم در راه تحقق حکومت اسلامی امام زمان (عج) می‌باشد را ارج نهاده و از تمامی برادران و خواهران مسلمان خود، در سرتاسر استان خراسان رضوی التماس دعا دارم.

موسی‌الرضا حاجی‌بگلو، نایب رئیس شورای عالی استان‌ها (

۱۲/فروردین/۱۴۰۳ ؛ بیستم رمضان‌الکریم ۱۴۴۵ )

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی