نماینده استان چهارمحال و بختیاری شورای عالی استان ها: اختصاص ماشین آلات سنگین و به روز راهسازی و تجهیز دهیاری‌ها در شهرستان کوهرنگ ضروری است
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
جعفر عسگری حسنوند

جعفری عسگری حسنوند با اشاره به لزوم پیگیری و حل شکلات مسیرهای سخت گذر شهرستان کوهرنگ، عنوان کرد: مسیر سخت گذر موگویی بخش مرکزی و سه جو و گاو شیر در بخش بازفت و احداث و زیرسازی جاده از مسیر چلگرد به موگویی جهت تردد در فصل تابستان و مسیر بزنویه به روستای چین تا روستای خویه در فصل زمستان باید اولویت کاری قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، نماینده شهرستان کوهرنگ در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و عضو شورای عالی استان‌ها در خصوص مطالبات شهرستان کوهرنگ در حوزه راه‌ها خاطر نشان کرد: تامین اعتبار جهت بهسازی، مرمت و روکش آسفالت جاده‌های آنتنی روستایی شهرستان کوهرنگ از ضروریات است.

وی با اشاره به وقوع هر ساله بحران برف در شهرستان کوهرنگ، افزود: اختصاص تجهیزات راهدارخانه میهه، شاه منصوری و چری و همچنین تامین و تجهیز اداره راهداری چلگرد، صمصامی و بازفت به ماشین آلات سنگین و به روز راهسازی و تجهیز دهیاری‌‌ها به امکانات و تجهیزات برف‌روبی باید در دستور کار قرار گیرد.

عسگری حسنوند تصریح کرد: تأمین و تخصیص اعتبار جهت چهاربانده نمودن باباحیدر به مرکز شهرستان کوهرنگ، تکمیل تونل چری و تنگ هونی و بهسازی جاده دشتک به صمصامی و بازفت مورد تقاضاست.

وی با اشاره به لزوم پیگیری و حل شکلات مسیرهای سخت گذر شهرستان کوهرنگ، عنوان کرد: مسیر سخت گذر موگویی بخش مرکزی و سه جو و گاو شیر در بخش بازفت و احداث و زیرسازی جاده از مسیر چلگرد به موگویی جهت تردد در فصل تابستان و مسیر بزنویه به روستای چین تا روستای خویه در فصل زمستان باید اولویت کاری قرار گیرد.

عسگری حسنوند گفت: به دلیل نبود زیرساخت‌ها به خصوص جاده در 223 روستای شهرستان کوهرنگ امکان سرمایه گذاری و ایجاد کارگاه‌های اقتصادی وجود ندارد که این امر موجب مهاجرت از روستاها به حاشیه شهرها گردیده است.

وی تامین زمین جهت مسکن ملی و جوانی جمعیت مردم محروم شهرستان کوهرنگ را مورد تاکید قرار داد.
پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی