رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری: تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه راه در چهارمحال و بختیاری حائز اهمیت است
سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۵
میری

بهمن میری در خصوص مشکلات حوزه راه شهرستان کیار، عنوان کرد: انتظار می رود جاده دستنا به امیرآباد معروف به دنبلا که 4 سال از افتتاح آن می گذرد و ورودی شهرستان کیار است به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و روشنایی تجهیز شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، بهمن میری، رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و  نماینده شهرستان کیار در نوزدهمین اجلاس شورا، با تبریک انتصاب به مدیر کل راه و شهرسازی استان خاطر نشان کرد: در استان چهارمحال و بختیاری به دلیل وجود مناطق کوهستانی و صعب‌العبور هزینه احداث جاده بسیار بالاتر از سایر استان‌ها است و باید اعتبارات حوزه راه در این استان ویژه در نظر گرفته شود.

وی با تاکید بر این که تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام حوزه راه در چهارمحال و بختیاری حائز اهمیت است، گفت: مشکلات پروژه‌های اولویت‌دار استان در حوزه راه توسط نمایندگان شهرستان های تابعه در شورای اسلامی استان مطرح و امید است در دستور کار قرار گیرند.

میری در خصوص مشکلات حوزه راه شهرستان کیار، عنوان کرد:  انتظار می رود جاده دستنا به امیرآباد معروف به دنبلا که 4 سال از افتتاح آن می گذرد و ورودی شهرستان کیار است به تابلوهای راهنمایی و رانندگی و روشنایی تجهیز شود.

وی با اشاره به کمبود علایم راهنمایی و رانندگی و هشدار دهنده در جاده پرخطر خراجی به دزک  ، تصریح کرد: رسیدگی به این مشکل جهت جلوگیری از خطرات احتمالی خصوصاً در فصول سرد سال  در دستور کار قرار گیرد.

میری افزود: خط کشی  و روکش آسفالت راه ها و جاده های روستایی از ضروریات است.

وی با اشاره به لزوم تکمیل چهارخطه جاده شهرکرد-شلمزار گفت: رفع موانع موجود جهت تسریع در بهره برداری از این پروژه جزء اولویت درخواست های مردمی می باشد.

میری یادآور شد: شانه سازی جاده شلمزار به گهرو و ایمن سازی این محور مورد توجه قرار گیرد.

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر از اقدامات ارزنده مسئولین استانی و شهرستانی ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای در سال های اخیر در راستای توسعه شریان های ارتباطی استان، تاکید کرد: اساسی ترین راهکار خروج از بن بست چهارمحال و بختیاری اهتمام جدی تر و تخصیص اعتبارات کلان جهت توسعه راه ها ، خطوط ریلی و فرودگاه می باشد.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی