خداداد خارایی خطاب به استاندار کرمان: چرا از نیروهای انقلابی و تحول‌خواه مورد تأکید رئیس‌جمهور، در مناصب مدیریتی کرمان، کمتر استفاده می‌شود؟
يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۱
خارایی

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان ها با اشاره به سخنان دیروز رئیس‌جمهور مبنی بر استفاده از نیروهای مردمی جهادی و تحول‌خواه، اظهار داشت: آقای استاندار کرمان پاسخ دهد که چرا سهم این نیروها در جایگاه‌های مدیریتی استان، کم است و دلیل این عدم به کارگیری چیست؟

خداداد خارایی نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها با محکومیت حمله تروریستی به حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ (ع)، گفت: قطعاً نیروهای امنیتی و اطلاعاتی ما با قاطعیت این اقدام را تلافی خواهند کرد و همه مردم ایران در غم شهادت دو نفر از عزیزانمان که در این حادثه به شهادت رسیدند، شریک هستند.

وی در ادامه با اشاره به سخنان دیروز رئیس‌جمهور مبنی بر استفاده از نیروهای مردمی جهادی و تحول‌خواه، اظهار داشت: آقای استاندار کرمان پاسخ دهد که چرا سهم این نیروها در جایگاه‌های مدیریتی استان، کم است و دلیل این عدم به کارگیری چیست؟

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها با تشکر از رئیس‌جمهور برای توجه به مشکلات جنوب کرمان، خطاب به استاندار کرمان، گفت: چه کسانی مانع از تحقق اجرای سخنان رئیس‌جمهور هستند؟ چرا افراد جهادی و انقلابی مورد اشاره آیت‌الله رئیسی، کمتر مورد استفاده شما قرار می‌گیرند؟

خارایی همچنین از واردات خودرو هم گفت و خاطرنشان کرد: فوتبالیست‌هایی که در جام‌جهانی سال گذشته نتوانستند نتایج خوبی کسب کنند و در همان مرحله اول حذف شدند، اکنون امتیاز واردات خودرو دریافت کرده و خودرو را با سه چهار میلیارد تومان وارد کرده و اکنون به مبالغ بالای صد میلیارد آگهی فروش زده‌اند. چرا قانون برای آن‌ها دور زده می‌شود؟ از وزیر محترم صمت می‌خواهم شرایطی فراهم کند که واردات خودروهای نو و دست دوم برای مردم آزاد شود و در این صورت، انحصار ایران خودرو و سایپا هم شکسته خواهد شد.

عضو شورای عالی استان‌ها در پایان از شورای نگهبان خواست تا با ریزبینی و دقت، صلاحیت داوطلبان ورود به مجلس را رسیدگی کرده تا نیروهای انقلابی‌تر و دلسوز وارد مجلس شوند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی