سخنگوی شورای عالی استان‌ها: روابط عمومی پیشانی و ویترین هر سازمان و نهادی است
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۹
سلیمان زاده

سلیمان زاده ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی پیشانی و ویترین هر سازمان و نهاد است و نقش و جایگاه مهمی در اطلاع رسانی و شفافیت دارد.

ایرج سلیمان زاده سخنگوی شورای عالی استان‌ها در گفت و گو با شورای عالی استان‌ها با اشاره به روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی به عنوان پیشانی یک سازمان نقش مهمی در آگاهی رسانی در خصوص عملکرد سازمان‌ها و نهادها دارد.

وی افزود: از سوی دیگر روابط عمومی نقش رابط بین سازمان و جامعه را بازی‌ می‌کند و درگاه ورودی و خروجی اطلاعات است. از این رو جایگاه مهمی در هر سازمان دارد.

سخنگوی شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه تاکید رهبر معظم انقلاب بر اطلاع رسانی نشان دهنده اهمیت این حوزه است گفت: رهبر انقلاب در سخنرانی 5 تیر 1381 فرمودند «بنده معتقد به خبررسانی و اطّلاع‌ رسانی هستم. باید افکار عمومی را مطّلع کرد و اطّلاع رسانىِ صحیح و درست انجام داد، لیکن اطلاع‌ رسانىِ به هنگام، به جا و به شکل متین و صحیح.» و این نشانگر اهمیت این نهاد اطلاع رسانی است.

نماینده استان آذربایجان غربی در شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: پس لازم است در راستای منویات مقام معظم رهبری و در مسیر آگاه سازی و شفافیت، نهاد روابط عمومی تقویت شود.

وی در پایان گفت: بنده به عنوان سخنگوی شورای عالی استان‌ها، به نمایندگی از رئیس و اعضای شورای عالی استان‌ها روز ارتباطات و روابط عمومی را به ادارات روابط عمومی شوراهای سراسر کشور تبریک گفته و برای آن‌ها آروزی توفیق روز افزون دارم.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی