احمد صادقی در واکنش به گزارش خزانه دار شورای شهر تهران مطرح کرد: عدم رعایت واریز درآمدها به خزانه واحد از سوی برخی مجموعه ها
سه‌شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲
صادقی

رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران در جریان قرائت گزارش خزانه دار شورا در خصوص حساب های درآمد و هزینه شهرداری نسبت به عدم واریز درآمدها به خزانه واحد از سوی برخی از مجموعه های مدیریت شهری تذکر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها در یکصد و دهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، احمد صادقی پس از استماع این گزارش در تذکری گفت: عدم واریز درآمدها به خزانه واحد از سوی برخی مجموعه ها سبب می شود که در گزارش ها موضوع درآمد های شهرداری آنگونه که باید نمود پیدا نکند لذا این مهم می بایست رعایت شود و در گزارش ها نیز لحاظ شود.

نماینده استان تهران در شورای عالی استان ها در خصوص حساب های درآمد و هزینه شهرداری منتهی به 30 مهر ماه سال جاری گفت: یکی از مواردی که از این گزارش بر می آید عدم اجرای خزانه واحد است، یعنی برخی مجموعه ها مصوبه شورا در ایجاد خزانه واحد و واریز درآمد ها به خزانه واحد را رعایت نکردند و لذا درآمدهای شهرداری در گزارش با آنچه که حاصل شده فاصله دارد، لذا این مهم باید از سوی مجموعه ها رعایت شود و در گزارش بعدی نیز ذکر شود. 

رئیس دبیرخانه شورای عالی استان ها در ادامه افزود: موضوع بعدی مربوط به دکل ها و آنتن های فیبر نوری است، وقتی در طول روز در سطح شهر تردد می کنیم، می بینیم که دکل ها و آنتن ها مدام رویش و زایش دارند.

صادقی تصریح کرد: باید رقم درآمدی از صدور مجوز دکل ها ذکر شود و لذا می بایست در یک گزارش مفصل این ارقام در صحن شورا ارایه شوند‌.

 

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی