در پیامی؛ رئیس شورای عالی استان‌ها هفته بسیج را گرامی داشت
چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
سروری

پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها در پیامی به مناسبت هفته بسیج، گفت: بسیج جان کلام عاشقانه خدمت بی منت به بندگان خداوند تعالی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها متن پیام بدین شرح است:

بسیج جان کلام عاشقانه خدمت بی منت به بندگان خداوند تعالی است. بسیج تبلور اخلاص مومنانه ای است که از  دانش روشن بینانه سرچشمه گرفته و با اقدام قاطعانه مسیری متعالی برای خود ترسیم کرده است. بسیج از زمان شکل گیری داستان های فرازگونه پرشماری را در عرصه های مختلف اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی به یادگار گذاشته است که چشم حسودان را کور و دست بددلان را از دست آویزهای گردنکشانه  بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران کوتاه کرده است. به واقع واژه ستایش در برابر زیباترین جلوه جاودانگی ایثار کم می آورد. برای عزت مندانه ترین صف بندی هایی که با آگاهی از نیات سوء در برابر دشمنان کشیده می شود و خون هایی که به تاسی از سرور و سالار شهیدان با مظلومیت بر زمین ها ریخته می شود تا غم دانایی دوستان به پایان برسد تا دشمنان نتوانند فضای متلاطم اعتراضی را به فضای خشن اغتشاش بکشانند.

آری بسیجیان فرزندان این ملت هستند که  همراه و همپای تمامی ایرانیان به سمت طلایه های پیشرفت عزتمندانه ، دغدغه مندانه گام برمی دارند و از جانفشانی در این راه پر افتخار نمی هراسند. اردوهای جهادی، جهاد تبیین، جهاد در برابر تحریم و جهاد در هنگام بحران عالم گیر همگی گویای صفات بی مثال بسیجیانی است که جان خود را در برابر رضای الهی ناچیز می دانند. این نگاه بصیرت جویانه  آگاه سبب می شود که نفوذ دشمن در زمینه های شناختی را شناسایی کنند و در تمامی عرصه های آسیب پذیر  به مبارزه با دشمنان برخیزند. بسیج در این روزهای اغتشاش در اوج اقتدار نشان داد که در پله اوج مظلومیت جان می دهد که جان ملت در آتش اختلافات از دست نرود تا  مصداق بارزی شوند بر آیه شریفه  «اشدا علی الکفار و رحما بینهم».

اکنون در سالروز فرمان تاریخی امام عزیزمان برای تشکیل ارتش 20 میلیونی فرصت را مغتنم می شمارم و این روز را به تمام بسیجیان با بصیرت که امروز بیش از هر زمان دیگری جلوداری در عرصه آگاهی و اقدام ایثارگرانه را به اثبات رسانیده اند تبریک عرض کنم.      

پرویز سروری؛ رئیس شورای عالی استان ها

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی