نسخه آزمایشی
رئیس شورای عالی استان ها خبر داد امضای تفاهمنامه همکاری شورای عالی استان ها با صندوق کارآفرینی امید در راستای افزایش اشتغالزایی
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
علیرضا احمدی

احمدی با اشاره به ضرورت اشتغال زایی در کشور گفت: صندوق کارآفرینی امید ظرفیت هایی دارد که می تواند مدیریت شهری را برای توسعه اشتغال زایی یاری کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان ها در سی و پنجمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها که با حضور فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا و مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید امروز (پنجشنبه) در ساختمان قدیم مجلس برگزار شد گفت: در کشور موضوع مهم امروز جامعه بحث اشتغال است.

وی ادامه داد: یکی از پتانسیل های موجود در این حوزه که می تواند به پررنگ شدن بعد اشتغال زایی به جوانان کمک کند و بسیاری از مشکلات در حوزه روستاها و شهرها را حل کند کمک گرفتن از صندوق کارآفرینی امید است.

احمدی افزود: پیش از برگزاری سی و پنجمین اجلاس شورای عالی استانها در جلسه ای با اصغر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید تفاهم نامه ای را نهایی کردیم تا با امضای آن شروع یک روند تاثیرگذار در حوزه اشتغالزایی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: همه شما نمایندگان در شهرهای خود دیده اید که شهرداران و دهیاران و اعضای شورا به دنبال افزایش اشتغالزایی و سرمایه گذاری و عمران و آبادانی شهر و روستای خود بوده اند.

رئیس شورای عالی استانها گفت: این نگاه و ظرفیت اکنون و با همکاری صندوق کارآفرینی امید وجود دارد و آقای نورالله زاده هم فردی پیگیر و توانمند و مشتاق به مقوله اشتغالزایی است.

احمدی اضافه کرد: ما به دنبال آن هستیم که بعد از امضای این تفاهم نامه صبح روز کاری بعد (شنبه) این تفاهم نامه را عملیاتی کرده و در سطح کشور طرح های که می تواند در حوزه اشتغالزایی مفید باشد را به شما معرفی کرده تا مورد حمایت صندوق کارآفرینی قرار گیرد.

پایان پیام/

آخرین اخبار
شبکه های اجتماعی