پیام تبریک سرپرست دبیرخانه شورای عالی استان‌ها به مناسبت نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۸
مفضفی

بهنام مفضفی سرپرست دبیرخانه شورای عالی استان‌ها در پیامی نیمه شعبان، ولادت مهدی موعود (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها، متن پیام بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

عید بزرگ نیمه شعبان و هفته بزرگداشت سربازان گمنام را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ملت بزرگ ایران، عزیزان جامعه شورایی و همه چشم انتظاران ظهور منجی عالم بشریت تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

 

نامگذاری روز میلاد حضرت مهدی (عج) به عنوان روز سربازان گمنامش، بیانگر نقش و جایگاه ویژه و تأثیر گذار وزارت اطلاعات و دستگاه‌های امنیتی در حفاظت از ارزش‌های اسلامی و منافع ملی در برابر دشمنان قسم خورده انقلاب است.

 

امنیت حاکم بر بخش های مختلف کشور و کوتاه شدن دست تجاوز و ناامنی از سرزمین پهناور ایران در سایه رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و از خودگذشتگی های سربازان گمنام آقا امام زمان(عجل الله تعال فرجه الشریف) حاصل شده است و همچون مدالی بر سینه پرافتخار ایشان می‌درخشد.

 

اینجانب با تبریک جشن بزرگ نیمه شعبان و ولادت مهدی موعود آقا امام زمان(عج)، هفته سربازان گمنام را به مجاهدان و امنیت‌آفرینان ایران اسلامی تبریک می‌گویم و امیدوارم ملت بزرگ ایران در پرتو عنایات الهی و توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهبری مرجع عالیقدر امام خامنه‌ای ( حفظ الله) همواره در سعادت و امنیت و آرامش زندگی کنند.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی