رئیس شورای عالی ‌استان‌ها در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری: تمرکز همگانی به موضوع گردشگری در شهرهای کشور ضروری است / توسعه گردشگری از اهداف مدیریت شهری
شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۸
شهرام دبیری

رئیس شورای عالی ‌استان‌ها ضمن تاکید بر اهمیت گردشگری در نزد شوراها، بر تمرکز همگانی به موضوع گردشگری شهرهای کشور، در مدیریت شهری و نهاد شورا تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها، شهرام دبیری رئیس شورای شهر تبریز و رئیس شورای عالی استان‌ها در نشست تخصصی هم اندیشی تبیین نقش و جایگاه مدیریت شهری در توسعه پایدار، در حاشیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران اظهار داشت: ایران سرشار از مظاهر پربار و غنی تاریخی و فرهنگی است که با تدوین یک سند جامع و مبسوط نسبت به فراهم ساختن زمینه‌‌هایی مناسب برای معرفی آن به همه مردم کشور، نتایجی مطلوب گرفت.

وی ادامه داد: این موضوع البته باید با تدوین سیاست‌‌هایی در راستای حمایت از بخش خصوصی در کنار مدیریت شهری و نیز همدلی همگانی فراهم آید تا همه مردم ایران، در شناختن بهتر سرزمین شان سهیم باشند.

رئیس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه نمایشگاه‌‌هایی از این دست، گام‌‌هایی موثر برای شناخت ایران و تبادل نظر و تلاش برای ترسیم افقی روشن برای یک توسعه پایدار است، اظهار داشت: تلاش نهاد شهرداری‌‌ها در این میان بسیار برجسته بود و شهرداری تبریز نیز که با شعار تبریز بهشت ماندگار، غرفه‌ای به همین نام سامان داده بود، توانست زمینه ساز شناخت هرچه بیشتر و بهتر به این حوزه شود.

توسعه گردشگری تبریز، از نقاط مورد توجه مدیریت شهری است

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: توسعه گردشگری تبریز، یکی از اهداف و نقاط مورد توجه مدیریت شهری در برنامه‌‌های پیش رو است.

دبیری در حاشیه دیدار از غرفه تبریز بهشت ماندگار، در هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران نیز اظهار داشت: تبریز ظرفیت‌‌های گردشگری بالایی دارد و برای تحقق افق مطلوب این رویداد عزمی همگانی شکل گرفته است.

وی با قدردانی از نقش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برای حضور در نمایشگاه و انتقال شعار "تبریز بهشت ماندگار " برای آشنایی هموطنان گفت: امید است که این سلسله رویداد به معرفی هر چه بهتر و شایسته نمایشگاه منجر شود و به برجسته‌تر شدن جایگاه تبریز در ایران در حوزه گردشگری بینجامد.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی