سرپرست دبیرخانه شورای عالی استان‌ها: برقراری ارتباط تنگاتنگ و مستمر دبیرخانه با اعضای شورای عالی استان‌ها یکی از اولویت‌های ماست
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۵
جلسه

مفضفی با بیان اینکه نمایندگان و دبیرخانه از ارکان اساسی شورای عالی استان‌ها هستند گفت: ارتباط تنگاتنگ و مستمر دبیرخانه با نمایندگان‌ می‌تواند به انجام سریع کارها کمک کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها، جلسه سرپرست دبیرخانه شورای عالی استان‌ها با کارکنان اداره کل هماهنگی امور استان‌ها و نمایندگان شورای عالی استان‌ها صبح امروز (دوشنبه) برگزار شد.

در این جلسه کارکنان اداره کل هماهنگی امور استان‌ها و نمایندگان شورای عالی استان‌ها ضمن ارائه گزارش کار اداره کل متبوع خود، مسائل و مشکلات حوزه را تبیین و تشریح کردند.

در ادامه، بهنام مفظفی سرپرست دبیرخانه شورای عالی استان‌ها ضمن قدردانی از کارهای انجام شده است، گفت: همه ما برای رسیدگی به مسائل و مشکلات کشور و رضای خدا کار و تلاش‌ می‌کنیم و از این رو عملکرد صحیح ما برای حل مشکلات مردم بسیار ضروری است.

وی افزود: از آنجایی که شورای عالی استان‌ها متشکل از نمایندگان استان‌های سراسر کشور است، ماهیت کار دبیرخانه شورای عالی استان‌ها به نوعی رسیدگی به مشکلات همه استان‌هاست و در اینجاست که اداره کل هماهنگی امور استان‌ها و نمایندگان شورای عالی استان‌ها اهمیت پیدا‌ می‌کند.

سرپرست دبیرخانه شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: از این رو برقراری روابط تنگاتنگ با استان‌ها و نمایندگان شورای عالی استان‌ها برای ما بسیار مهم است.

مفضفی تاکید کرد: برای ما مهم است که شرایط و بستر برای نمایندگان به درستی فراهم شود تا اعضا بتوانند با فراغ بال مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود رسیدگی کنند و در هر زمان به ادارات و سازمان‌ها و وزارتخانه‌ها دسترسی داشته باشند.

وی بیان کرد: از این رو وظیفه اداره کل هماهنگی امور استان‌ها و نمایندگان شورای عالی استان‌ها سنگین است و باید با تلاش و کوشش و اراده‌ای که دارند ارتباط مثبت و خوبی با نمایندگان برقرار کنند و بتوانند به نمایندگان در پیگیری مسائل و مشکلات کمک کنند.

سرپرست دبیرخانه شورای عالی استان‌ها اظهار کرد: خواست ما این است که این اداره کل و در مجموع کل دبیرخانه ارتباط نزدیک، مستمر و سازنده‌ای با نمایندگان شورای عالی استان‌ها داشته باشند و به صورت مرتب پیگیر کارهای آن‌ها باشند.

مفضفی افزود: از این پس نیز گزارش کار به صورت ماهانه جمع آوری و در هر اجلاس به اطلاع اعضای شورای عالی استان‌ها‌ می‌رسد.

وی با بیان اینکه رویکرد ما در دبیرخانه تشویقی است و علاقه‌مند هستیم تا با تعامل و همکاری بیشترین بازدهی را کسب کنیم گفت: اما این به معنی نیست که نسبت به کم کاری‌ها بی توجه باشیم، بلکه بر اساس گزارش عملکرد با افراد کم کار برخورد‌ می‌شود.

سرپرست دبیرخانه شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: همچنین قرار است دفتری برای استقرار نمایندگان در شورای عالی استان‌ها در نظر گرفته شود تا نمایندگان زمانی که برای پیگیری کار حوزه‌های انتخابیه خود به دبیرخانه مراجعه‌ می‌کنند سرگردان نباشند و بتوانند در آن دفتر مستقر شده و کارهای خود را پیگیری کنند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تعامل و همکاری کارکنان دبیرخانه و نمایندگان شورای عالی استان‌ها، کارها به نحو احسن انجام شود و گره‌ای از کار مردم باز شود.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی