امضای تفاهمنامه همکاری فی ما بین شورای اسلامی استان و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری
سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲
اداره کار

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری به اعضای شورای اسلامی استان پیشنهاد کرد در هر شهرستان متناسب با پتانسیل همان منطقه، راه اندازی طرح های اشتغال زایی و اقتصادی و تبدیل تهدیدها به فرصت ها در دستور کار قرار گیرد و همچنین در هر شهرستان یک بازارچه عرضه محصولات مشاغل خانگی ایجاد شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری جلسه‌ای با مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

در این جلسه، مسایل و مشکلات جامعه کارگری، اشتغال، سرمایه گذاری و بیمه های اجتماعی، راهکارهای کاهش فقر و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در برابر آثار سوء رخدادهای اقتصادی و اجتماعی، ایجاد تعاونی‌ها، اتخاذ سیاست‌های کلان رفاهی به‌منظور توسعه‌ی عدالت اجتماعی و اقتصادی توسط نمایندگان شهرستان‌ها در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری مطرح شد.

 مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری به اعضای شورای اسلامی استان پیشنهاد کرد در هر شهرستان متناسب با پتانسیل همان منطقه، راه اندازی طرح های اشتغال‌زایی و اقتصادی و تبدیل تهدیدها به فرصت ها در دستور کار قرار گیرد.

همچنین در هر شهرستان یک بازارچه عرضه محصولات مشاغل خانگی ایجاد شود.

گفتنی است، در راستای توسعه همکاری های دو جانبه تفاهم نامه همکاری فی ما بین شورای اسلامی استان و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری منعقد شد.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی