نماینده چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها: ظرفیت عظیمی در استان چهارمحال و بختیاری برای توسعه پایدار وجود دارد/زیبنده نیست که مدارس کانکسی داشته باشیم
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۹
باقری

نماینده چهارمحال و بختیاری شورای عالی استان‌ها با اشاره به اینکه زیبنده نیست که مدارس کانکسی یا کمبود فضای آموزشی داشته باشیم، افزود: مدارس تخریبی، نبود خانه‌های بهداشت، بیکاری و ... باید مورد توجه قرار گیرند.

محمدیعقوب باقری نماینده شهرستان خانمیرزا در شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و عضو شورای عالی استانها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها گفت: برخی مسائل در استان باید به صورت کلان دیده شوند و مشکلات جزء از جمله ساخت مدرسه باید نیازسنجی و توسط دستگاه های ذیربط انجام شود.

وی گفت: برای اشتغال و توسعه پایدار ظرفیت عظیمی در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد پتانسیل مناطق مختلف استان در زمینه های صنعتی یا کشاورزی و دامپروری باید شناسایی و تقویت شود.

باقری تصریح کرد: در راستای رفع مشکل بیکاری استان چهارمحال و بختیاری در دولت سیزدهم اقدامات خوبی صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

باقری با اشاره به لزوم ایجاد زمینه های سرمایه گذاری در استان چهارمحال و بختیاری، گفت: با استفاده از خدمات بنیاد های علوی و برکت می توان اشتغال پایدار و توسعه همه جانبه در استان را شاهد باشیم.

وی با اشاره به اینکه زیبنده نیست که مدارس کانکسی یا کمبود فضای آموزشی داشته باشیم، افزود: مدارس تخریبی، نبود خانه های بهداشت، بیکاری و ... باید مورد توجه قرار گیرند.

باقری تصریح کرد: با توجه به اینکه برای شهرستان خانمیرزا سرمایه گذار مراجعه نموده اما بدلیل نبود زیرساخت لازم ، اقدامی صورت نگرفته ، انتظار می رود بنیاد برکت یکی از پروژه های مهم شهرستان خانمیرزا درروستای بابامنصور را حمایت کند.

وی با اشاره به اینکه بیش از 20 مدرسه تخریبی در شهرستان خانمیرزا وجود دارد، گفت: توجه به رفع معضلات مدارس ضروری است .

باقری افزود: شهرستان خانمیرزا قطب گلخانه‌های استان چهارمحال و بختیاری بوده و با وجودمتقاضیان بسیار جهت احداث گلخانه اعتبار اندک برای ارائه تسهیلات اختصاص داده شده است.
پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی