نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها: شرکت در انتخابات وظیفه ملی و شرعی ماست
سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰
ملک رئیسی

رئیسی با بیان اینکه شرکت در انتخابات حق و وظیفه ملی و شرعی ماست گفت: شرکت پر شور در انتخابات می‌تواند در تعیین سرنوشت مردم اثر گذار باشد.

محمد حسن ملک رئیسی نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها، با تاکید بر اهمیت انتخابات مجلس وشرای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی به دلایل مختلفی مهم است و فارغ از اهمیت یک تکلیف شرعی برای ماست تا وظیفه خود را در قبال کشور و نظام انجام دهیم.

وی با بیان اینکه همان‌طور که حکومت در قبال مردم وظیفه دارد، مردم هم در مقابل نظام اسلامی وظیفه دارد عنوان کرد: شهروندان حق و وظیفه ملی دارند تا با شرکت در انتخابات سرنوشت خود را رقم بزنند و در تصمیمات کشوری تاثیرگذار باشند.

ملک رئیسی تصریح کرد: هرچند مشکلات و مسائل زیادی در کشور وجود دارد و مردم گرفتار مشکلات شخصی هستند. از این رو به انتخابات بی‌تفاوت شده‌اند و فکر می‌کنند این تغییرات تاثیری در سرنوشت آن‌ها ندارد. بنابراین باید نمایندگانی به مجلس وارد شوند که دغدغه داشته باشند.

نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: هر ایرانی باید اعتلای نام کشور عزیزمان ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کند. انتخابات پیش رو و سایر انتخاباتی که برگزار می‌شود در عالی‌ترین شکل و به نحو احسن انجام شود.

پایان پیام/

 
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی