نماینده استان تهران در شورای عالی استان‌ها: برخی«پاتوق‌های محلی» به مکانی برای تجمع اراذل و معتادان تبدیل شده است
سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۱
آقامیری

آقامیری به گلایه شهروندان مبنی بر تبدیل برخی پاتوق های محلی به مکانی برای تجمع اراذل و معتادان کارتن خواب اشاره کرد و گفت: از شهرداری می‌خواهم که به پیوست فرهنگی هر پروژه توجه کند و از ظرفیت مردم و محلات استفاده کنند.

به گزارش پایگاه الاع سانی شورای عالی استان‌ها، حجت السلام و المسلمین محمد آقامیری در جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به جنایات رژیم جعلی اسرائیل، گفت: امروز مردم هولوکاست واقعی را در غزه می‌بینند و امید است ریشه اسرائیل از شر دنیا کم شود.

وی با بیان اینکه چند سالی است که در برخی محلات و مناطق تهران، فضاهایی که قابل استفاده نیست تبدیل به پاتوق محله شده و  فضاهایی با نیت خوب ایجاد شده تا اهالی یک محله دور هم جمع شوند، گفت: شهرداری با ایجاد فضایی سبز و نصب میز و صندلی فضایی را برای استفاده مردم محل فراهم کرده، اما متاسفانه با توجه به اینکه کار به خوبی واگذار نمی شود و از ظرفیت مردمی استفاده نمی شود این پاتوق محلی به محل  تجمع اراذل و معتادان کارتن خواب تبدیل شده است.

آقامیری با بیان اینکه این فضای مناسب قرار بوده محل پاتوق مردم باشد اما حالا صدای اعتراض شهروندان بلند شده، اظهار کرد: از شهرداری می‌خواهم که به پیوست فرهنگی هر پروژه توجه کند و از ظرفیت مردم و محلات استفاده کنند چراکه اگر از اول از این محل‌ها مراقبت شود تبدیل به مراکز اسباب زحمت نمی شود و از شهرداران مناطق می‌خواهیم قبل از ایجاد پاتوق کارها را به مردم بسپارند.

وی ادامه داد: در مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران در تابستان طرح آرمان یک اجرا شد و حالا طرح آرمان دو در حال اجرا در ۳۰۰  محله تهران و مدارس است و خواهش می کنم فرصتی بدهید تا در صحن شورا گزارشی در این زمینه ارائه دهند.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی