رئیس کمیته عمران و حمل و نقل شورای عالی استان‌ها: نمایشگاه بین‌المللی ۳۱ هزار میلیارد تومان بدهکار است
سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۶
آقامیری

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمایشگاه بین‌المللی ۳۱ هزار میلیارد تومان بدهکار است و شهرداری می‌تواند با اعمال قانون آن را ببندد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  شورای عالی استان‌ها، سید محمد آقامیری، رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران و نماینده استان تهران در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه در جلسه حمل و نقل و ترافیک استان تهران در مورد شناورسازی ساعت کاری ادارات بحث به میان آمد، اظهار کرد: چند روز از اجرای این طرح نگذشته اما پنج درصد به ترافیک شهر تهران افزوده شده است. این در حالی است که با آغاز سال تحصیلی چهار هزار و ۵۰۰ مدرسه آغاز به فعالیت خواهند کرد.

آقامیری درخصوص برگزاری نمایشگاه‌ها در محل نمایشگاه بین المللی سئول نیز خاطرنشان کرد: در این جلسه گفتند که شهرداری تهران مقصر است که ایستگاه مترو در محل نمایشگاه بین المللی فعال نکرده و ما گفتیم به هیچ عنوان ایستگاه در نمایشگاه احداث نخواهیم کرد چراکه نمایشگاه شهر آفتاب ۱۳۷ هزار متر مربع وسعت دارد و هیچ نقصی در آن دیده نمی‌شود اما به دلیل منافع حاضر نیستند از آن دل بکنند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه بین المللی ۳۱ هزار میلیارد تومان بدهکار است و شهرداری می‌تواند اعمال قانون کند و نمایشگاه را ببندد، گفت: ما در آن جلسه صراحتاً تمام این موارد را اعلام کردیم.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی