رئیس شورای عالی استان ها: حضور مردم در پای صندوق های رأی، اهمیت بسیاری دارد
سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۸
سروری

سروری گفت: جمهوری اسلامی نسبت به تصمیم سازی و تصمیم گیری براساس رأی مردم تعهد دارد. انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش رو داریم و حضور مردم در پای صندوق های رأی اهمیت بسیاری دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شوای عالی استان ها، پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها در گفت و گو با خبرنگار «فردا» درباره اهمیت افزایش مشارکت مردم در انتخابات گفت: جمهوری اسلامی نظام مردم پایه است. در این 44 سال هر زمان مشارکت مردم در انتخابات و حضورشان در صحنه پررنگ و چشمگیر بوده است، جمهوری اسلامی توانسته بیشتر تأثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه در ایران هر دو سال یک بار انتخابات سراسری برگزار می شود، افزود: جمهوری اسلامی نسبت به تصمیم سازی و تصمیم گیری براساس رأی مردم تعهد دارد. انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش رو داریم و حضور مردم در پای صندوق های رأی اهمیت بسیاری دارد.

رئیس شورای عالی استان ها یادآور شد: مردم با فشارهای اقتصادی زیادی مواجه هستند، نگرانی هایی دارند. دولت نیز تلاش می کند تا بر مشکلات فائق و فشار اقتصادی از دوش مردم برداشته شود. قطعا کارآمدی نظام به طور مشخص دولت و مجلس می تواند بر افزایش مشارکت مردم تأثیر داشته باشد.

سروری با اشاره به نقش موثر احزاب بر افزایش مشارکت مردم افزود: مردم باید احساس کنند مجلسی که با اراده آنها شکل می گیرد می تواند با اولویت بندی مشکلات، اقدامات اساسی و درستی را برای حل این مشکلات ریل گذاری کند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی