نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها: به داد جازموریان برسید‌/ ایران خودرو و سایپا کیفیت محصولات خود را بالا ببرند
پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۷
خارایی

خارایی گفت: به داد جازموریان برسید‌ که ۹۰ درصد خشک شده و شعارها در مورد آن عملی نشده است و عشایر این منطقه یک قطره آب ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها خداداد خارایی نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها در نطق پیش از دستور خود در اجلاس عمومی هجدهم این شورا، گفت: اگر رژیم صهیونسیتی غلطی کند، بداند که ایران، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد و تجزیه طلبان نیز بدانند خون شهیدان سنی و تشیع درهم آمیخته و وحدت شیعه و سنی همواره پایدار است.

وی افزود: من از کرمان، زادگاه سردار دل‌ها آمده‌ام که نامش لرزه بر دل دشمنان می‌انداخت و برای رفع تبعیض و استقرار عدالت تا پای جان ایستاده‌ایم.

نماینده استان کرمان در شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: کلید برخی که باعث حل مشکلات مردم استان ما نشد و چشم امید مردم به دولت مردمی آیت‌الله رئیسی است.

خارایی اظهار داشت: در راستای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن که همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده است، لازم است صدا و سیما یک شبکه تلویزیونی برای انعکاس مسائل و مشکلات پنج شهرستان جنوبی اختصاص دهد یا بخشی از برنامه‌های شبکه استانی کرمان را به این امر اختصاص دهد.

وی خطاب به رئیس سازمان محیط زیست کشور، گفت: شما کرمانی هستید، به داد جازموریان برسید‌ که ۹۰ درصد خشک شده و شعارها در مورد آن عملی نشده است و عشایر این منطقه یک قطره آب ندارند.

عضو شورای عالی استان‌ها ادامه داد: از وزیر محترم جهاد کشاورزی خواستارم تا نرخ خرید تضمینی گندم بالا رود و مطالبات کشاورزان پرداخت شود و طرح‌های آبخیزداری را جدی بگیرید.

خارایی از وزیر نیرو خواست تا تعرفه برق گرمسیری در مناطق جنوبی کرمان اعمال شود و از رئیس‌جمهور درخواست نمود تا سفر بعدی خود به استان کرمان را به کهنوج، قلعه گنج، منوجان، فاریاب و رودبار جنوب اختصاص دهد و پایانه صادراتی و منطقه آزاد کشاورزی جنوب کرمان را کلید بزند.

وی در پایان اظهار داشت: ایران خودرو و سایپا از خواب گران بیدار شوند و کیفیت محصولات خود را بالا ببرند تا مردم شاهد عزادار شدن عزیزان خود نباشند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی