نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها: وعده تکمیل ورزشگاه یامچی را از دولت گرفتیم
شنبه ۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۳
مفضفی

مفضفی با اشاره به رایزنی‌های مکتوب و شفاهی با دولت گفت: خوشبختانه توانسته‌ایم قول تکمیل ورزشگاه یامچی بعد از 25 سال را از دولت بگیریم.

بهنام مفضفی نماینده استان آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها و عضو شورای شهر یامچی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های دولت آقای رئیسی تکمیل طرح‌های عمرانی نیمه کاره است گفت: ورزشگاه شهر و بخش یامچی 25 سال است که از سوی مردم خریداری شده و به نام تربیت بدنی قدیم و وزارت ورزش و جوانان کنونی زده شده اما در این مدت اقدامی برای ساخت آن صورت نگرفته است.

وی افزود: زمانی که مردم این زمین را خریده و به نام تربیت بدنی زدند انتظار داشتند که دولت هزینه ساخت آن را برعهده بگیرد اما متاسفانه اقدامی صورت نگرفت و با وجود بی‌مهری‌های فراوان، باز مردم دست به کار شدند و با جمع آوری کمک، اقدام به دیوار کشی و فنس کشی کردند و با کمک شهرداری زمین مسطح و آماده کاشت چمن شد، اما بازهم اقدامی از سوی اداره تربیت بدنی صورت نگرفت.

مفضفی ادامه داد: با این حال باز هم وزارت ورزش و جوانان بودجه‌ای برای کاشت چمن این ورزشگاه اختصاص نداد. در صورتی که 25 سال است که این ورزشگاه بدون استفاده مانده است و مردم منتظر بهره‌برداری از آن هستند.

نماینده آذربایجان شرقی در شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: برای به نتیجه رسیدن این پروژه بارها به صورت مکتوب و حضوری پیگیری کرده‌ام و حتی در اجلاس شورای عالی استان‌ها که رئیس جمهور محترم هم حضور داشت طرح احداث این ورزشگاه به نظر ایشان رساندیم.

عضو شورای شهر یامچی تصریح کرد: در نتیجه این پیگیری‌ها نهاد ریاست جمهوری دستورات لازم به سازمان مدیریت برنامه را داد تا بودجه لازم برای کاشت چمن و تکمیل ورزشگاه شهر یامچی را تخصیص دهد.

وی ادامه داد: در سفر ریاست محترم جمهور و هیئت همراه به استان آذربایجان شرقی نیز با معاونان وزارت ورزش و جوانان رایزنی شد و اسناد مربطه به نظر ایشان رسید و خوشبختانه قول مساعدی برای تکمیل این پروژه گرفتیم و منتظر تکمیل این ورزشگاه در سال 1402 هستیم.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی