سروری مطرح کرد: دولت برای برگزاری نمایشگاه کتاب به مدیریت شهری تهران اعتماد کند
شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶
سروری

سروری گفت: ما از دولت می‌خواهیم که به شورا و شهرداری برای برگزاری نمایشگاه کتاب در مجموعه شهر آفتاب اعتماد کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها و نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به پیگیری برای برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب، اظهار کرد: در تلاش هستم جلسه‌ای با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته باشیم و در این جلسه از وزیر خواهم خواست که به شورا و شهرداری اعتماد کند و ما نیز قول می‌دهیم نمایشگاه کتاب را با بهترین کیفیت برگزار کنیم.

وی با تأکید بر اینکه برگزاری نمایشگاه موتورسیکلت نشان داد که ظرفیت بزرگی در نمایشگاه شهر آفتاب وجود دارد و باید به نحو شایسته از این ظرفیت استفاده شود، افزود: شاهد هستیم که اقبال برای برگزاری نمایشگاه در شهر آفتاب به تدریج رو به افزایش است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: با وجود برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در شهر آفتاب، اعتقاد بنده این است که نمایشگاه کتاب نقطه اصلی است و تأکید ما به دولت این است که به مدیریت شهری اعتماد کنند و ما نیز تلاش می‌کنیم نمایشگاه کتاب به بهترین وجه ممکن برگزار شود.

سروری در پاسخ به این پرسش که آیا فضای مجموعه شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه کتاب کافی است؟، تصریح کرد: ما فضای کافی را در شهر آفتاب ایجاد خواهیم کرد؛ کمااینکه در نمایشگاه موتورسیکلت فضای بسیار مناسبی در اختیار قرار گرفت. پس از تفاهم با دولت، می‌توانیم برای نمایشگاه کتاب نیز این فضا را ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های شهر آفتاب ارتقا پیدا کرده است، گفت: می‌توانیم در صورت نیاز ظرفیت مجموعه را برای برگزاری نمایشگاه کتاب توسعه دهیم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. 

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی