رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها: نشست مشترک کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها با کمیسیون اجتماعی مجلس برگزار می شود
چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳
کمیسیون فرهنگی

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها با اعلام خبر حضور عیسی زاده نماینده مجلس شورای اسلامی در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها، گفت: مقرر شد نشست مشترک اعضای دو کمیسیون به زودی برگزار شود.

شمس‌الله غلامی در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها با اشاره به برگزاری جلسه این کمیسیون گفت: هشت دستور کار در این نشست بررسی شد که موضوع بودجه سال ۱۴۰۱ شورای عالی استان‌ها مهم‌ترین آن‌ها بود.

وی افزود: برای پویایی و تحول در عرصه سیاست‌گذاری و ایجاد بستر مناسب برای فعالیت مثمرثمر، بودجه نقش مهمی دارد که با تلاش‌های رئیس شورای عالی استان‌ها بودجه امسال این شورا، افزایش متناسبی داشته است.

غلامی ادامه داد: اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، و گردشگری نیز نقطه نظرات خود در مورد بودجه را مطرح کردند و امیدواریم نظرات اصلاحی اعضا مورد توجه اعضای هیئت رئیسه قرار بگیرد.

غلامی از حضور عیسی‌زاده عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در میان اعضای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری شورای عالی استان‌ها خبر داد و اظهار داشت: نشست خوبی میان این نماینده و اعضای کمیسیون برگزار شد و تبادل دیدگاه‌ها و نظرات صورت گرفت و مقرر شد جلسه مشترک میان این کمیسیون‌ها در آینده انجام شود.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی