نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها: لوله گاز از وسط شهرستان قصرقند می گذرد اما مردم به گاز دسترسی ندارند
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
محمد کریم عزیزی

عزیزی با بیان اینکه لوله گاز از وسط شهرستان قصرقند می‌گذرد گفت: متاسفانه مردم شهرستان‌های قصرقند و نیک‌شهر نمی‌توانند از این گاز استفاده کنند چرا که دسترسی به آنها داده نشده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، محمدکریم عزیزی نماینده استان سیستان‌وبلوچستان و عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها، با اشاره به نبود گاز لوله کشی در شهرستان‌های جنوب استان سیستان‌وبلوچستان گفت: این مسئله یک معضل جدی است و مردم از این ناحیه آسیب و سختی بسیاری متحمل می شوند.

 

وی تصریح کرد: دولت بایست راهکاری عاجل صورت دهد. چرا که نه گاز لوله کشی وجود دارد و نه سکوهای توزیع گاز مایع به حدی است که کفاف مردم را بدهد.

 

وی افزود: همچنین بعضی شهرستان‌ها مثل قصرقند به علت نداشتن بونکرهای حمل گاز، سهمیه اختصاص یافته خود را هم ‌توانند دریافت کنند.

 

عزیزی ادامه داد: این درحالی است که لوله گاز از وسط شهرستان قصرقند رد می‌شود اما متاسفانه شیر فلکه‌ای برای شهرستان‌های قصرقند و نیکشهر جنوبی‌ترین و کم‌برخودارترین شهرستان‌های استان نگذاشتند تا مردم کمی به آسایش برسند و بتوانند از انرژی ارزان استفاده کنند.

 

نماینده استان سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها اظهار کرد: تقاضای مردم ما این است که شرکت گاز زمینه دسترسی مردم به گاز را فراهم کند.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی