;
رئیس شورای استان چهارمحال و بختیاری: آموزش شوراها باید در بدو ورود انجام شود
يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹
دیدار با سازمان مدیریت

رضایی سرپیری با اشاره به اینکه آموزش شوراها از اهمیت بسیاری برخوردار است گفت: اگر در بدو ورود شوراها، جلسات آموزشی توجیهی برگزار نگردد آسیب های جبران ناپذیری در شهرها و روستاها را شاهد خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دیدار و گفت و گو کرد.

حسینعلی رضایی سرپیری رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در این دیدار با اشاره به تصمیمات جلسات قبلی در خصوص نحوه اجرای کارگاه های آموزشی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه حدود سه ماه از شروع بکار شوراهای اسلامی ششمین دوره شهرها و روستاهای استان می گذرد و برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری کارگاه های آموزشی بصورت استانی و شهرستانی صورت گرفته، ضروری است راهکارهای اجرایی اعلام و به منظور تأمین اعتبارات هزینه ای مربوطه مساعدت های لازم معمول گردد. 

وی با اشاره به اینکه آموزش شوراها از اهمیت بسیاری برخوردار است و اگر در بدو ورود شوراها، جلسات آموزشی توجیهی برگزار نگردد آسیب های جبران ناپذیری در شهرها و روستاها را شاهد خواهیم بود، افزود: تعداد اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان 1993 نفر می باشند و با توجه به شرایط شیوع بیماری کرونا امکان حضور همه اعضای شوراها در یک روز در مرکز استان وجود ندارد و باید کارگاه ها در چندین مرحله برگزار گردند.

علی شهریارپور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اذعان داشت: آمادگی دارند که با همکاری و هماهنگی شورای اسلامی استان و استانداری کارگاه های آموزشی ویژه اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان را توسط مرکز آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بر اساس زمانبندی و اولویت های مشخص شده برگزار نمایند.

در پایان این دیدار تصمیم گرفته شد تفاهم نامه همکاری فی ما بین شورای اسلامی استان، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و استانداری به منظور برنامه ریزی و استفاده بهینه از امکانات و توان اجرایی و مدیریتی طرفین در راستای برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه اعضای ششمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استان منعقد و اجرایی گردد.

شبکه های اجتماعی
;