پیام تبریک رئیس شورای عالی استان ها به آیت الله رئیسی
شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
علیرضا احمدی

دکتر علیرضا احمدی، رئیس شورای عالی استان‌ها در پیامی حماسه حضور مردم در انتخابات و پیروزی آیت الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استانها با انتشار پیامی، انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

حضور محضر مبارک آیت ا... سید ابراهیم رئیسی

سلام علیکم

اینک که با مدد و نصرت الهی و  در سایه رهبری حکیمانه و مدبرانه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه­ ای (مدظله‌العالی) و حضور گسترده و سلحشورانه امت عزیز و شهید پرور ایران اسلامی در عرصه انتخابات اخیر، پیروزی دیگری را در کارنامه درخشان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثبت کرد و جایگاه مردم سالاری دینی با تمام ابعاد و عظمت آن را در چشم جهانیان متجلی گرداند، این پیروزی را به محضر مبارک مقام معظم رهبری و امت واحد اسلامی ایران و حضرت عالی به‌عنوان رئیس جمهور منتخب مردم صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دوام توفیقات جناب مستطابتان را در راه تحقق اهداف و اعتلای روز افزون جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت بی‌دریغ و موثر به این مردم شریف و قدرشناس را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی