;
نماینده استان خراسان شمالی در شورای عالی استان ها: بازنده اصلی تغییر استاندار خراسان شمالی مردم هستند / توسعه استان تحت تاثیر مدیریت ناپایدار
سه‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹
علیرضا ایزدی

ایزدی با اشاره به تغییر احتمالی استاندار استان خراسان شمالی گفت: بازنده اصلی تغییر استاندار خراسان شمالی مردم هستند.

علیرضا ایزدی نماینده استان خراسان شمالی در شورای عالی استان‌ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، با انتقاد از ناپایدار بودن مدیریت استان گفت: استان خراسان شمالی استانی جوان است که در سرزمینی کهن سر برآورده است. خراسان شمالی علی رغم تاسیس چندساله در آغاز مسیر توسعه است.

وی افزود: مدیریت استان از ابتدای تاسیس تاکنون به جز دولت اول تدبیر و امید همواره ناپایدار بوده است تا قبل از سال ۹۲ هر استاندار به طور متوسط ۸ ماه بر صندلی استانداری تکیه زده است که بزرگترین آسیب برای توسعه استان به شمار می رود.

ایزدی تصریح کرد: ثبات مدیریت عالی استان در چند سال اخیر در کنار تلاش های شبانه روزی استاندار محترم آقای دکتر شجاعی باعث شده است که شهرستان های استان مخصوصا شهرستان های محروم راز و جرگلان، جاجرم، فاروج، گرمه، مانه، سملقان و ... دیده شده و امیدوار شوند.

نماینده استان خراسان شمالی افزود: اینجانب به نمایندگی از همکارانم در بزرگترین پارلمان محلی استان (شورای اسلامی استان) سوالم این است که، حال که پروژه‌های مغفول مانده و محرومیت زدایی چون بیمارستان رازوجرگلان، جاده میامی (تنها و نزدیک ترین راه ارتباطی به پایتخت) اتصال استان به حمل و نقل ریلی، کارخانه سیمان سمنگان و..... با همکاری و همدلی استاندار و نمایندگان محترم در حال رونق است چرا صحبت از تغییر استاندار می‌شود؟ حال که خانه دار شدن محرومین سرعت گرفته چرا صحبت از تغییر می شود؟

عضو شورای استان خراسان شمالی ادامه داد: حال که مطالبه گری از صنایع استان با حمایت استاندار همه گیر و همه خواه شده است چرا بحث تغییر مطرح می شود؟

وی تاکید کرد: بنده اصالتا از طرف خودم و وکالتا از طرف اعضای محترم شورای استان مخالفت خود را با این تغییر احتمالی خدمت ریاست محترم جمهور و وزیر محترم کشور اعلام و بر این اعتقادیم در صورت این تغییر بازنده اصلی مردم و توسعه استان خواهد بود.

پایان پیام/

شبکه های اجتماعی
;