رئیس شورای اسلامی استان: ورزش کارگری استان ‌یزد با استفاده از مزایای قانون مالیات بر ارزش افزوده توسعه یابد
سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
سید محمود میرابوالقاسمی

رئیس شورای اسلامی استان بر ضرورت توسعه و رونق ورزش کارگری استان ‌یزد با استفاده از مزایای تبصره ۲ ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها؛ سید محمود میرابوالقاسمی رئیس شورای اسلامی استان یزد عصر دیروز در دیدار ‌اعضای شورای اسلامی استان با عماد تشکری سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان که در سالن کوثر استانداری برگزار شد، اظهار کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یکی از دستگاه‌های مهم در کشور ‌و استان بوده و بسیاری از مطالبات مردم در این اداره کل قابل رفع و حل است.

نماینده مردم یزد در شورای عالی استان‌ها ادامه داد: با گسترش صنعت در استان یزد شاهد افزایش نیروی انسانی و کار ‌هستیم و طبیعی است که باید مطالبات به حق کارگران پاسخ داده شود تا بهره‌وری نیروی انسانی نیز ارتقا یابد.

میرابوالقاسمی بر ضرورت توسعه و رونق ورزش کارگری استان با استفاده از مزایای تبصره ۲ ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده و ظرفیت شرکت های بزرگ معدنی تاکید کرد.

رئیس شورای اسلامی استان در پایان به اقدامات و فعالیت‌های شورا در یک سال گذشته اشاره و تصریح کرد: آمادگی کامل داریم تا در زمینه فعالیت در حوزه ورزش کارگری استان هرگونه همکاری را با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته باشیم.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی