با حکمی از سوی رئیس شورای عالی استانها نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی مشاور و عضو شورای راهبردی ایمنی و مدیریت بحران شورای عالی استانها شد
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹
سعادتی

دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استانها  در حکمی مهدی سعادتی نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی را به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی ایمنی و مدیریت بحران شورای عالی استانها منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استانها در حکمی مهدی سعادتی نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی را به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی ایمنی و مدیریت بحران شورای عالی استانها منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای مهدی سعادتی

نماینده مرم بابل در مجلس شورای اسلامی

 سلام علیکم

با عنایت به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مشاور و عضو شورای راهبردی ایمنی و مدیریت بحران شورای عالی استانها » منصوب می گردید.

امید است با اتکال به خداوند منان و پیروی از مکتب انسان ساز اسلام و نصب العین قرار دادن رهنمودهای امام راحل(ره)و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، و در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارتقاءجایگاه شوراهای اسلامی منشاء تحولات، خدمات موثر و مطلوب باشید.

علیرضا احمدی

رئیس شورای عالی استان‌ها

پایان پیام/

 

شبکه های اجتماعی