نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها خبر داد افتتاح پارک بانوان کرمانشاه تا پایان سال
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
سید پیمان موسوی

عضو شورای شهر کرمانشاه گفت: ساخت پارک بانوان در منطقه پنج شهرداری این شهر در حال انجام است و در هفته‌های آتی به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، سید پیمان موسوی عضو شورای شهر کرمانشاه و نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها، در بازدید از پارک در حال احداث بانوان (بلوار طاق‌بستان) که در منطقه پنج شهرداری کرمانشاه در حال احداث است گفت: ساخت پارک بانوان در جنب بیمارستان حضرت معصومه(س) مساحت ۷ هزار و ۳۰۰ متر مربع کاملا محصور در حال انجام است.

این عضو شورای شهر کرمانشاه با اشاره به وجود فضای سبز مناسب و درختان بسیار در محل این بوستان، گفت: همین امر به کار ساخت این پارک سرعت بخشید و تلاش کردیم که این فضای سبز در پارک جدید حفظ شود.

وی تصریح کرد: بخش‌های مناسبی برای پارک بانوان دیده شده که از جمله آن می‌توان به راه‌ اندازی پیست دوچرخه‌سواری، زمین ورزشی، میز شطرنج، وسایل بازی و... اشاره کرد.

موسوی خاطرنشان کرد: در محل پارک، فضایی برای نگهداری کودکان هم در نظر گرفته شده و وسایل بازی برای کودکان هم در محل پارک مهیا شده تا بانوان بتوانند با خیال راحت در محل پارک استراحت کنند.

وی با تاکید بر تسریع در ساخت هر چه سریع‌تر این پارک، گفت: زنان به عنوان نیمی از جامعه حق دارند فضایی برای راحتی بیشتر داشته باشند و در همین راستا و با توجه به تاکید شهردار، در تلاش هستیم تا هرچه سریع‌تر این پارک را به بهره‌برداری برسانیم.

موسوی خاطرنشان کرد: این پارک تا قبل از پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد و بانوان کرمانشاهی می‌توانند در نوروز از این پارک و امکانات آن استفاده کنند.

وی با اشاره به امنیت مطلوب در محل این پارک، یادآور شد: مدیر، نگهبان و تمام کارکنان پارک از بانوان هستند.

پایان پیام/1

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی