🎬 افزایش ده برابری قیمت کود و سموم کشاورزی

سید مقیم مقیمی نماینده مردم استان مازندران گفت: یکی از مشکلات عمده ای که کشاورزان مازندرانی را اذیت می کند برداشتن سوپسید از سموم شیمیایی است که با اعلام وزارت کشاورزی از فصل بعدی کشت و کار کشاورزان و شالیکارانی مازندران باید سموم کشاورزی را با ده برابر قیمت خریداری کنند که خودش باعث یاس و ناامیدی در کشاورزان مازندرانی شده است و انگیزه ای برای کشت و کار نمانده است.

۱۶:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰

آزادسازی شهر رُفَیْع نماد پیروزی ملت در دفاع از کیان و تمامیت اراضی ایران اسلامی بود

سیلاوی ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی شهر رُفَیْع شهرستان دشت آزادگان گفت: آزادسازی شهر مرزی و مقاوم رُفَیْع اوج خداباوری و نماد ایثار و پیروزی ملت در دفاع از کیان و تمامیت اراضی ایران اسلامی بود.

۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰

نیروهای شهرداری و آبفا در حال تخلیه آب از سطح شهر اهواز هستند

موسوی زاده با اشاره به آخرین وضعیت آبگرفتگی معابر چند شهر در استان خوزستان گفت: از آنجایی که شبکه فاضلاب شهر اهواز توان تخلیه آب را ندارد نیروهای شهرداری و آبفا در حال تخلیه آب از سطح شهر‌‌ها هستند.

۱۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰

🎬 گیلان با 8 میلیون گردشگر و ساکن استان تنها دو جاذبه تفریحی دارد

فرهاد نیک نهاد نماینده استان گیلان در شورای عالی استانها گفت: گیلان یکی از مقاصد سفر است و در کشور گیلان را به عنوان مقصد گردشگری در نظر می گیرند و اکثر مسافران به استان گیلان می آیند به گونه ای که اگر 5 مقصد گردشگری در کل کشور وجود داشته باشد گیلان یکی از آنهاست. وی افزود: متاسفانه سیاست گذاری های لازم برای تهیه زیرساختهای مناسب برای گردشگران وجود ندارد. البته شاید مسوولین استانی هم دنبال بهتر شدن فضا هستند اما توقع ما از مسوولین کشوری این است که بودجه و امکانات کافی را با توجه به حجم گردشگران در اختیار این استان قرار دهند.

۰۹:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی مشاور و عضو شورای راهبردی ایمنی و مدیریت بحران شورای عالی استانها شد

دکتر علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استانها  در حکمی مهدی سعادتی نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی را به عنوان مشاور و عضو شورای راهبردی ایمنی و مدیریت بحران شورای عالی استانها منصوب کرد.

۱۵:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

🎬 آب رسانی با تانکر به 70 روستای غرب استان اصفهان باوجود 950 میلیون مترمعکب آب در منطقه

عباس محمد صالحی نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌‌ها با اشاره مشکلات استان اصفهان گفت: مشکل عمده شهرستان‌‌های غرب استان اصفهان از جمله فریدن، فریدون شهر، چادگان و بوئین میان دشت علاوه بر مشکلات اشتغال، مهاجرات و ... عدم دسترسی به آب آشامیدنی سالم است. وی با بیان اینکه غرب اصفهان در زمینه تامین آب آشامیدنی مشکل دارد ادامه داد: عدم تامین آب آشامیدنی در صورتی به وجود آمده است که غرب استان اصفهان منطقه پرآبی است و بخشی حوزه آبریز زاینده رود را تشکیل ‌‌می‌دهد.

۱۴:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

آمار فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در شهرستان طبس 7 برابر میانگین کشوری است

امینی با بیان اینکه آمار فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا در شهرستان طبس 7 برابر میانگین کشوری است گفت: این شهرستان از نظر شبکه بهداشت و درمان بسیار ضعیف است و توان ارائه خدمات به تمام مردم را ندارد.

۱۴:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

آب رسانی با تانکر به 70 روستای غرب استان اصفهان باوجود 950 میلیون مترمعکب آب در منطقه

محمدصالحی با بیان اینکه غرب استان اصفهان تامین کنند 950 میلیون مترمعکب آب سه رودخانه زاینده رود، کارون و قم رود است گفت: با این وجود 70 روستای غرب استان به وسیله تانکر آبرسانی ‌‌می‌شوند.

۱۳:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

نایب رئیس شورای عالی استان ها ترور شهید فخری زاده را تسلیت گفت

نایب رئیس شورای عالی استان ها با صدور پیامی ترور شهید فخری زاده را تسلیت گفت و افزود: آنچه مسلم است سایر دانشمندان و دانش‌پژوهان ایرانی با انگیزه بیشتری راه این شهید عزیز و سایر شهدای جبهه توسعه و پیشرفت علمی را ادامه خواهند داد.

۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹

باید انتقام سخت و شدیدی از آمرین و مرتکبین این جنایت گرفته شود

علیرضا احمدی در پیامی به مناسبت ترور شهید فخری زاده ضمن تبریک و تسلیت شهادت این شهید بزرگوار گفت: کارگزاران نظام اسلامی، در اندیشه انتقام سخت و شدید، از مزدورانی باشند که این فاجعه تأسف بار را برای ملّت معظّم ایران اسلامی، رقم زدند.

۱۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
آخرین اخبار