نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها:دولت آبیاری قطره ای را هر چه سریع‌تر اجرا کند

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه دولت و وزارت جهاد کشاورزی اجرای سیستم آبیاری قطره‌ای را اجرایی کند، گفت: در حال حاضر، آبیاری باغات شروع شده و اگر وزارت جهاد و کشاورزی وضعیت کنونی را مدیریت نکند، احتمال درگیری بین باغداران بر سر منابع آبی بالا می‌رود.

۱۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶

نقش قابل توجه روابط عمومی‌ سازمان‌ها در جراحی اقتصادی

حاجی بگلو در نشستی که به مناسبت روز روابط عمومی با حضور شهردار مشهد و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شده بود، گفت: روابط عمومی نبض یک سازمان است و اگر به آن به عنوان بازوی توانمند و اجرایی نگاه کنیم قطعاً بسیاری از مشکلات در حوزه اجرایی در داخل و بیرون از سازمان قابل حل است‌.

۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶

طالقان، شهرستانی با ظرفیت‌های ویژه و زیرساخت‌های ناچیز است

بذرگری با اشاره به ظرفیت‌های بی شمار شهرستان طالقان برای توسعه پایدار گفت: این شهرستان ظرفیت‌های کشاورزی و گردشگری و صنعتی بالایی دارد اما به دلیل نبود توجه مناسب و زیرساخت‌های ناچیز، در مسیر توسعه قرار نگرفته است.

۱۰:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۶

جزئیات پیشنهاد شورای عالی استان‌ها برای جداسازی انتخابات شوراها

رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران با اشاره به لایحه پیشنهادی شورای عالی استان‌ها درباره برگزار نشدن انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری به صورت همزمان گفت انتخابات شوراها یک انتخابات محلی است و می‌توان با صورت استانی برگزار شود.

۱۶:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

فرونشست زمین بیخ گوش تهران

آنطور که مسئولان امر می‌گویند فرونشست یا "دهان باز کردن زمین" به بیخ گوش تهران رسیده و حالا به نقطه‌ای رسیده که باید در وهله اول برای آن یک سازمان متولی پیدا کرد و بعد از آن فکری به حال مهار آن کرد.

۱۵:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

دولت از ظرفیت شوراها برای رفع مشکلات اقتصادی استفاده کند

نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها گفت: شوراها دارای ظرفیت‌ مردمی و اجتماعی هستند، ظرفیتی که در تمام حوزه‌ها می‌تواند نقش ایفا کنند، در واقع موفقیت دولت در حوزه‌های مختلف متأثر از نگاه دولت به شوراهاست.

۱۰:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

چهارمحال و بختیاری با معضل کمبود آب مواجه است

سلیمانی دشتکی اذعان داشت: استان چهارمحال و بختیاری خود با معضل کمبود آب مواجه بوده و تعدادی از روستاهای آن با تانکر آبرسانی می‌شود و دیگر اینکه از نظر سازمان محیط زیست این انتقال آب مجوز زیست محیطی نیز ندارد لذا ضروری است نیاز مبدا در چهار حوزه حق آب شرب، حق آب کشاورزی، حق آب صنعت و حق آب محیط زیست را در نظر بگیریم و اگر مازادی وجود داشت، در صورت اثبات نیاز مقصد به آب شرب و نبود منبع دیگری غیر از روش بین حوزه‌ای انتقال آب با روش منطقی و علمی صورت پذیرد.

۰۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

شهر سلفچگان، ظرفیت تبدیل شدن به شهرستان را دارد

نماینده استان قم در شورای عالی استان ها با اشاره به ظرفیت های اقتصادی، صنعتی و اجتماعی و فرهنگی شهر سلفچگان، گفت: این شهر، ظرفیت تبدیل به شهرستان را دارد و امیدواریم این موضوع با مساعدت دولت، محقق شود.

۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۵
آخرین مطالب