پیام تبریک رئیس شورای عالی استان‌ها به مناسبت نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان (عج)
شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۵
دبیری

شهرام دبیری رئیس شورای عالی استان‌ها در پیامی نیمه شعبان ولادت ولیعصر (عج) و روز سربازان گمنام امام زمان را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها، متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«وَ نُریدُ أَنْ نَمُنَ‏ عَلَى‏ الَّذینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثین»

نیمه شعبان، سالروز میلاد فرخنده و پربرکت یگانه منجی عالم بشریت، فرصت مناسبی است تا سلام و صلواتی صمیمانه به پیشگاه باعظمت امام زمان مهدی موعود(عج) تقدیم کنیم و مشام جان را با شمیم عطر وجودش، معطر سازیم. 

 

تفکر مهدویت برای تحقق و گسترش صلح و عدالت جهانی، چشم انتظار آن عزیزِ از نظر غایب است تا وعده الهی برای اجرای عدالت در سرتاسر جهان محقق شود.

 

نامگذاری سالروز این میلاد خجسته، به نام «سربازان گمنام امام زمان(عج)» و گرامیداشت هفته ای به این نام، مُؤیّدِ توجه ویژه به جایگاه حساس، کلیدی و راهبردی وزارت محترم اطلاعات در صیانت از ارزش‌ها و آرمان‌های الهی نظام و نشانگر احترام به رادمردان خدمتگزاری است که بی نام و نشان، در جهت خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی، هوشمندانه و مخلصانه می‌کوشند و ارمغان‌آور امنیت و آرامش هستند.

 

اینجانب خجسته سالروز ولادت باسعادت امام زمان، مهدی موعود(عج) را به آحاد مردم شریف ایران، به ویژه جامعه بزرگ شورایی کشور، تبریک و تهنیت عرض نموده؛ از درگاه خداوند متعال، تعجیل در فرج مبارک آن حضرت را مسئلت می‌کنم. اللهم عجل لولیک الفرج

پایان پیام/

 

 

 

 

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی