رئیس شورای استان چهارمحال و بختیاری: مسئولان با استفاده از ظرفیت عظیم شوراها جهت رفع اولویت مطالبات مردمی اقدام کنند
چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۹
میری

بهمن میری گفت: شورای اسلامی استان با دارا بودن مجموعه حدود 2000 نفری از اعضای شوراهای اسلامی شهری و روستایی در استان می تواند به عنوان بازوی اجرایی و مشورتی دستگاه های اجرایی ، مطالبات مردمی را در جلسات مختلف مطرح و به گوش مسئولان برساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، بهمن میری رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری در هجدهمین اجلاس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری که با حضور مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان برگزار شد، خاطر نشان کرد: شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری بر اساس رسالتی که دارد از ابتدای دوره ششم همواره جلساتی را با مدیران استان برگزار کرده است.

وی افزود: شورای اسلامی استان با دارا بودن مجموعه حدود 2000 نفری از اعضای شوراهای اسلامی شهری و روستایی در استان می تواند به عنوان بازوی اجرایی و مشورتی دستگاه های اجرایی ، مطالبات مردمی را در جلسات مختلف مطرح و به گوش مسئولان برساند.

میری با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی نمونه بارز دموکراسی در دستگاه حاکمیتی هستند، تصریح کرد: مسئولان با استفاده از ظرفیت عظیم شوراها می توانند از اولویت مسائل و مشکلات در شهرستان ها مطلع و جهت رفع آنها اقدام کنند تا آسایش و رفاه مردم به وضوح احساس شد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی