دیدار رئیس شورای اسلامی استان با مدیر کل تعاون روستایی استان سیستان و بلوچستان
سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۹
اسمعیل زهی

حسین اسمعیل زهی رئیس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان با مهندس داد رحمن بامری مدیر کل تعاون روستایی استان دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، دیدار حسین اسمعیل زهی رییس شورای اسلامی استان سیستان و بلوچستان با مهندس داد رحمن بامری مدیر کل محترم تعاون روستایی استان در راستای حمایت از جامعه روستایی استان صورت پذیرفت.

در این نشست اسمعیل زهی با بیان این مطلب که استان سیستان و بلوچستان از آمار جمعیتی روستایی بالای برخوردار بوده و می‌طلبد به منظور جلوگیری از کوچ قشر روستایی و تبعات حاشیه نشینی در شهرها از آنان حمایت و به معیشت جامعه روستایی توجه ویژه گردد و جامعه شورای استان چه در بعد نظارت بر تعاونی ها و فروشندگی های روستایی و سایر موضوعات در کنار مسئولین اعلام آمادگی می کند.


در ادامه مهندس بامری گزارشی از اقدامات و برنامه آن اداره  کل مواردی همچون احیای تعاونی و فروشندگی های روستایی، افزایش سهمیه آرد روستای هر نفر ۱۰ کیلو، برنامه ریزی بمنظور ایجاد هایپر مارکت و سوپر مارکت های روستای به جهت بهره مندی روستاییان از مزایای کالا برگ الکترونیک بیان داشتند و نیز به منظور احصای مسائل و مشکلات جامعه هدف بازدیدهای مشترکی با حضور رییس شورای استان در سطح استان برنامه ریزی شد.

پایان پیام/

آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی