رئیس شورای عالی استان‌ها: حماس بدون رسانه و با وجود امپریالیسم رسانه ای و اقتصادی توانست مردم جهان را با خود همسو کند
چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۰
سروری

سروری گفت: جریان‌های سیاسی یکی به سازش و دیگری به مقاومت فلسطینیان برای رفاه و توسعه باور دارند. پس از اتفاقات اخیر مشخص شد جریانی که راه مقاومت را به عنوان تنها راه نجات انتخاب کرده، پیروز شده است و میان محمود عباس و حماس، این حماس است که پیروزی را برای مردم فلسطین به ارمغان خواهد آورد. جهان این بار به مقاومت و حماس پاسخ مثبت داد. حماس بدون رسانه و با وجود امپریالیسم رسانه ای و اقتصادی توانست جهان را با خود همسو کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها، پرویز سروری رئیس شورای عالی استانها که در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین، با اشاره به عملیات طوفان الاقصی، گفت: موضوع غزه اتفاقی بود که بعد از گذشت چهل و چند سال از وقوع انقلاب اسلامی کمتر مشابه آن را دیده‌ایم و به تعبیر مقام معظم رهبری جهان دیگر به 15 مهر بازنخواهد گشت چراکه فضای جدیدی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه طوفان الاقصی را افرادی درک می‌کنند که اسرائیل شناس باشند، تأکید کرد: مهمترین مولفه موثر در بقای اسراییل «امنیت» است چرا که در نبود امنیت همه چیز دچار تحول می‌شود. مثلا در وقایع اخیر 6 هزار شهرک نشین از شهرک‌ها آواره شده و چادرنشین شده‌اند.

سروری با اشاره به پیامدهای طوفان الاقصی، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی همه مولفه‌های ثبات و امنیتش از بین رفته و اقتصادش در حال فروپاشی است. گردشگری از مهمترین عوامل موثر در اقتصاد رژیم صهیونیستی است که در طول عملیات اخیر شاهد سقوط نرخ گردشگری در اراضی اشغالی بودیم.

رئیس شورای عالی استان ها با بیان اینکه جهان در پس فرهنگ مقاومت درحال شکل گیری است و این در کشور ما هم آثار سیاسی دارد، گفت: جریان‌های سیاسی یکی به سازش و دیگری به مقاومت فلسطینیان برای رفاه و توسعه باور دارند. پس از اتفاقات اخیر مشخص شد جریانی که راه مقاومت را به عنوان تنها راه نجات انتخاب کرده، پیروز شده است و میان محمود عباس و حماس، این حماس است که پیروزی را برای مردم فلسطین به ارمغان خواهد آورد. جهان این بار به مقاومت و حماس پاسخ مثبت داد. حماس بدون رسانه و با وجود امپریالیسم رسانه ای و اقتصادی توانست جهان را با خود همسو کند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی