سروری: انگلیس در قرون وسطی گیر کرده و خود را ارباب دنیا می‌داند/ تحریم شهردار تهران مدال موفقیتی برای اوست
يکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۱
سروری

نایب رئیس شورای شهر تهران با اشاره به تحریم شهردار تهران، تصریح کرد: انگلیس تصور می‌کند هنوز در دوران قرون وسطی بوده و مستعمراتی دارد و به عنوان ارباب به دنیا نگاه می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها، پرویز سروری، نایب رئیس شورای شهر تهران و رئیس شورای عالی استان‌ها ضمن تحسین عملکرد مردم در خصوص اربعین و نیز راهپیمایی در مشهد مقدس در ایام سوگواری شهادت امام رضا(ع) تصریح کرد: همه این اقدامات نشان می‌دهد که ملت ایران در اوج بصیرت و آگاهی است و بهترین پاسخ و پیامی که روز گذشته به براندازان داده شد، حضور گسترده مردم در همه مراسمی بود که برای امام رئوف انجام شد. 

وی در ادامه تأکید کرد: این افتخار بزرگی برای مدیریت شهری است که دشمن شهردار ما را تحریم کند؛ نکته قابل تأمل این است که انگلیس تصور می‌کند هنوز در دوران قرون وسطی بوده و مستعمراتی دارد و به عنوان ارباب به دنیا نگاه می‌کند. او هنوز واقعیت انقلاب اسلامی را درک نکرده که زیر پای او را خالی کرده است. 

سروری در ادامه با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص افول قدرت غرب و انگلیس اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در جلسه‌ای که در آخرین سخنرانی خود داشتند، بحث مفصلی در رابطه با افول قدرت آمریکا و غرب داشتند و نیز قدرت جدیدی که در حال ظهور و بروز است. ظاهراً در بررسی‌ها یا متوجه این تغییر نشده‌‍اند و یا خود را خواب خرگوشی زده‌اند. 

شهردار و شورای ششم در مسیر انقلاب حرکت می‌کند 

نایب رئیس شورا در لیست تحریم قرار گرفتن شهردار تهران را نیز نمایانگر قابلیت‌ها و کارآمدی وی دانسته و بیان کرد: این اقدام دشمن نشان می‌دهد که شورا و شهرداری کارآمد بوده و در حال باز کردن گره‌های شهر هستند. آن‌ها توقع دارند مدیریت شهری در مقابل اقدامات اغتشاشگران که شهر را به آتش می‌کند؛ بی‌تفاوت بوده و همصدا با آن‌ها باشد اما باید بدانند که این شورا و این شهرداری، انقلابی بوده در مسیر انقلاب حرکت می‌کند و همه حرکت‌های خود را بر اساس شاخص‌های انقلابی کدگذاری کرده‌ است از این رو ما برای شهردار تهران آرزوی توفیق داریم و این تحریم را مدال موفقیت او می‌دانیم چرا که دشمن احساس کرده اینجا نقطه حرکت است در نتیجه در جهت ضربه زدن به آن حرکت می‌کند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی