عضو هیات رئیسه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری: کسانی که انتقال آب تونل بهشت آباد و سد خرسان 3 را برای استان چهارمحال و بختیاری پیگیرند از وضعیت آبرسانی شرب به مردم برخی روستاها و شهرهایی مانند سردشت شهرستان لردگان آگاه اند؟
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶
حسین پور

عطاءالله حسین پور گفت: شهر سردشت دو مخزن آب دارد که یکی از مخزن ها مربوط به 80 یا 90 سال پیش است و ترک خورده و قابل شستن و یا لایروبی نیست و قنات سردشت نیز که منبع تامین آب این شهر است ، هر ساله از بهمن ماه از 48 ساعت آب 2 ساعت آب به مردم می رسد که جای تاسف دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی استان چهار محال و بختیاری ، عطاءالله حسین پور، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری و نماینده شهرستان لردگان در جلسه با حضور معاونان شرکت آبفا و آب منطقه ای استان خاطر نشان کرد: پروژه سد خرسان باید تعیین تکلیف گردد . بسیاری از شهرها و روستاهای شهرستان لردگان دارای منابع آبی بوده ولی اجازه برداشت نداشته و با تانکر آبرسانی می شوند. این عادلانه نیست مردم این منطقه در کنار آب، تشنه و شاهد انتقال آب به استان های دیگر باشند.

وی افزود: همانطوری که برای جلوگیری از احداث تونل بهشت آباد کفن پوش آمدیم برای سد خرسان 3 هم ایستادگی می کنیم.

حسین پور تصریح کرد: انتقال آب آتشگاه لردگان به 53 روستای بخش رودشت نزدیک به یک سال است کلنگ زنی شده ولی پیشرفت فیزیکی ندارد .

وی گفت: شهر سردشت دو مخزن آب دارد که یکی از مخزن ها مربوط به 80 یا 90 سال پیش است و ترک خورده و قابل شستن و یا لایروبی نیست و قنات سردشت نیز که منبع تامین آب این شهر است ، هر ساله از بهمن ماه از 48 ساعت آب 2 ساعت آب به مردم می رسد که جای تاسف دارد.

حسین پور تاکید کرد: آقایانی که نسخه انتقال آب تونل بهشت آباد و سد خرسان  3 را برای استان چهارمحال و بختیاری پیچیدند از وضعیت آبرسانی شرب به مردم برخی روستاها و شهرهایی مانند سردشت شهرستان لردگان آگاه اند؟ اگر مردم استان چهارمحال و بختیاری نجیب زاده اند و پای ابتدایی ترین مایحتاج زندگی، آب شرب، ایثارو ایستادگی کردند دلیل بر نادیده گرفته شدن شان نیست.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی