مشکلات را برای آیندگان به ارث نگذاریم
يکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۸
پزشکیان

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: ما آینده شهرها را برای فرزندانمان خواهیم ساخت و این آینده را باید با گرفتن مشاوره‌های درست و کارشناسی فارغ از نگاه‌های چپ و راست و استفاده از نظرات درست نهادهایی چون شوراها به گونه‌ای بسازیم که مشکل آب، محیط زیست، ترافیک اشتغال و سایر معضلات را برای آیندگان به ارث نگذاریم.

مسعود پزشکیان در همایش شوراهای اسلامی و شهرداری‌های آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: اگر نگاه عمیق و مقایسه‌ای نسبت به شهرهای توسعه یافته را یاد بگیریم، دلایل و چرایی عقب‌ماندگی خود در توسعه و پیشرفت به ویژه در حوزه مدیریت شهری را در خواهیم یافت و در این صورت است که با استفاده از نظرات کارشناسی داخلی و خارجی به دنبال حل مشکلات متعدد در این حوزه خواهیم رفت.

وی ادامه داد: ما آینده شهرها را برای فرزندانمان خواهیم ساخت و این آینده را باید با گرفتن مشاوره‌های درست و کارشناسی فارغ از نگاه‌های چپ و راست و استفاده از نظرات درست نهادهایی چون شوراها به‌گونه‌ای بسازیم که مشکل آب، محیط زیست، ترافیک اشتغال و سایر معضلات را برای آیندگان به ارث نگذاریم.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر خاطرنشان کرد: مشاوره درست و کارشناسی مهم‌ترین عنصر برای دستیابی به این هدف است و شوراهای شهر می‌توانند نقش مهمی در این زمینه داشته باشند و با نگاه عمیق به پیرامون خود در همین کشورهای همسایه و تغییر نگاه مدیریت شهری عقب‌ماندگی‌های این بخش را جبران کنند.

پزشکیان گفت: همانگونه که رهبری بر لزوم الگو شدن در منطقه در بخش‌های مختلف تاکید کرده‌اند، باید با تغییر نگاه به صورت عملی به این سمت حرکت کنیم چون اگر قرار بود با همان نگاه و روش‌های قبلی تغییری ایجاد شود تاکنون رخ داده بود.

اخبار برگزیده
آخرین مطالب
شبکه های اجتماعی