;
نایب رئیس شورای اسلامی استان تهران: وجود مدیران ناکارآمد سبب ناامیدی مردم می شوند
يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
نیما سراج

سِراج در جلسه رسمی شورای اسلامی استان تهران با انتقاد صریح از ناکارآمدی عملکرد برخی از مدیران دستگاهها و ادارات در شهرستان‌های استان تهران گفت: شهرستانهای استان تهران کمربند شهر تهران هستند و ناامیدی در شهرستانها، هجوم جمعیت به تهران و تشدید حاشیه نشینی را بدنبال خواهد داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، نیما سِراج در جلسه رسمی شورای اسلامی استان تهران با انتقاد صریح از ناکارامدی عملکرد برخی از مدیران دستگاه ها و ادارات در شهرستان‌های استان تهران گفت: شهرستان های استان تهران کمربند شهر تهران هستند و ناامیدی در شهرستان ها، هجوم جمعیت به تهران و تشدید حاشیه نشینی را بدنبال خواهد داشت.

سراج ادامه داد: مردم و مدیران عالی انتصابی و انتخابی شهرستان ها که با نجابت، عملکرد این گروه از مسئولین را می‌نگرند از استاندار محترم، مدیران کل و روسای استانی نهادها، بانک‌ها و دانشگاه‌های استان تهران انتظار دارند که به صورت ویژه به این مهم ورود نمایند تا ارائه خدمات درست و کافی و صحیح با مدیران کارآمد میسر می‌گردد.
وی افزود: برای تحقق وعده‌های ریاست محترم جمهور، از استاندار و مسئولین فرادستی استانی تقاضا داریم تا بازمانده مدیران ناکارآمد را که هدفشان فقط جمع‌آوری رزومه مدیریتی است و مدت هاست ادارات و نهادهای شهرستان ها را معطل ناکارآمدی خود نمودند، هر چه سریعتر از مجموعه مدیریت دستگاه ها و ادارات شهرستان‌های استان تهران حذف کنند.
نایب رئیس شورای اسلامی استان تهران خاطرنشان کرد: این بحث اصلا جناحی نیست و مدیر ناکارآمد از هر جریان و تشکیلاتی باشد هر چه زودتر باید از سیستم کنار برود. چرا که با این حرکت مردم امیدوارتر می شوند و درمی‌یابند اگر چه شرایط اقتصادی برای ارائه خدمت به جامعه آنطوری که شایسته است، مهیّا نیست اما تمایل برای خدمت به جامعه، در سطوح عالی و میانی وجود دارد.
وی تصریح کرد: مدیر نالایق و ناکارآمد نه تنها بیت المال را حرام می‌کند بلکه باعث ناامیدی و یاس جامعه می‌شود.

پایان پیام/

شبکه های اجتماعی
;