;
نماینده استان یزد در شورای عالی استان‌ها خبر داد: آغاز عملیات اجرایی مجموعه ساختمان شورای استان یزد با حضور استاندار یزد
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۹
سید محمود میرابوالقاسمی

میرابوالقاسمی با بیان اینکه عملیات اجرایی مجموعه ساختمان شورای استان یزد با حضور استاندار یزد شروع شده است گفت: این ساختمان در زمینی به مساحت 1016 مترمربع و با اعتباری معادل 10میلیارد تومان ساخته خواهد شد.

سید محمود میرابوالقاسمی نماینده استان یزد در شورای عالی استان‌ها، در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، با اعلام خبر کلنگ زنی ساختمان شورای استان یزد گفت: همزمان باولادت باسعادت امام موسی کاظم علیه السلام عملیات اجرایی مجموعه ساختمان شورای اسلامی استان یزد باحضور استاندار استان یزد، شهردار شهر یزد و اعضای شورای اسلامی شهر واستان یزد اغازگردید.

وی افزود: این ساختمان در زمینی به مساحت 1016 مترمربع و با اعتباری معادل 10میلیارد تومان که با مساعدت استانداری، شهرداری و شورای شهر یزد، شورای استان و کمک خیرین ساخته خواهد شد.

میرابوالقاسمی اظهار کرد: استاندار یزد در این مراسم احداث این مجموعه را از اولویت‌های پروژه‌های استان دانست و گفت همه باید در کار ساخت این مجموعه مشارکت کنند.

پایان پیام/

آخرین اخبار
شبکه های اجتماعی
;