;
نماینده استان قزوین در شورای عالی استان‌ها: سهم 40 درصدی شهرداری قزوین از محل نمایشگاه بین المللی از سال ۸۹ پرداخت نشده است
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
مهدی عبدالرزاقی

عبدالرزاقی به سهم ۴۰ درصدی شهرداری قزوین از درآمد شرکت نمایشگاه‌های بین المللی اشاره کرد و گفت: قرار بود ۴۰ درصد درآمد شرکت نمایشگاه های بین المللی، به شهرداری قزوین تعلق گیرد؛ اما از سال ۸۹ تاکنون ریالی به شهرداری قزوین پرداخت نشده و این در حالی است که زمین این مجموعه و پروانه ساخت آن از سوی شهرداری قزوین تامین شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها؛ مهدی عبدالرزاقی نایب رئیس شورای شهر قزوین و نماینده استان قزوین در شورای عالی استان ها، ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، گفت: در میان رهبران سیاسی جهان تا به امروز کمتر شخصیتی به جامعیت امام خمینی (ره) ظهور کرده است، شخصیتی استثنایی که توانست از یک جمع پریشان، یک امت متحد بسازد و بزرگترین انقلاب قرن را برپاکند.

وی ادامه داد: به دلیل همین جامعیت بود که صدها هزارنفر جان و مالشان را فدای راهش کردند و میلیون‌ها نفر با شرکت در تشییع پیکر بنيانگذار کبیر انقلاب اسلامي، ایشان را بدرقه کردند.

عبدالرزاقی در ادامه جلسه، با اشاره به برخی کارشناسی های صورت گرفته در خصوص قیمت گذاری املاک گفت: برخی کارشناسان رسمي که در شهرداری قزوین به کارگرفته شده اند، براساس قیمت های روز، کارشناسی و قیمت گذاری انجام نمی دهند که باید شهرداری قزوین از این کارشناسان استفاده نکند.

وی همچنین در خصوص لایحه ساماندهی حاشیه کانال آبرسانی گفت: این اقدام کار ارزنده ای است که می تواند در بهبود سیما و منظر شهری موثر باشد و براساس نظر کمیسیون مربوطه، فاز اول آن مطابق با آیین نامه های مالی شهرداری اجرا شود و در صورت موفقیت و خروجی مطلوب فازهای بعدی تعریف شده و به اجرا درآید.

عبدالرزاقی همچنین با تاکید بر ضرورت احقاق حقوق شهرداری قزوین، به سهم ۴۰ درصدی شهرداری قزوین از درآمد شرکت نمایشگاه‌های بین المللی اشاره کرد و گفت: در همه مشارکت‌هایی که با دستگاه‌های بالادستی داشتیم، متضرر شدیم. به عنوان نمونه قرار بود ۴۰ درصد درآمد شرکت نمایشگاه های بین المللی، به شهرداری قزوین تعلق گیرد؛ اما از سال ۸۹ تاکنون ریالی به شهرداری قزوین پرداخت نشده و این در حالی است که زمین این مجموعه و پروانه ساخت آن از سوی شهرداری قزوین تامین شده است.

وی افزود: در خصوص مرکز دفن بهداشتی _ مهندسی زباله در محمدآباد هم چنین وضعیتی داریم، زمانی این مرکز را از شهرداری قزوین تحویل گرفتند و حالا که شرایط خوبی ندارد، دوباره به شهرداری قزوین برگردانده شده است.

پایان پیام/

شبکه های اجتماعی
;