;
نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان‌ها: بارش سنگین برف در استان اردبیل سبب بسته شدن راه‌های روستایی شده است
شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
غلامرضا ضیایی

ضیائی با بیان اینکه بارش سنگین برف در استان اردبیل سبب بسته شدن راه‌های روستایی شده است گفت: بازگشایی راه‌های روستایی به دلیل کمبود امکانات و سخت گذر بودن جاده‌ها به کندی پیش می رود.

غلامرضا ضیائی نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان‌ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها با اشاره به شروع بارش برف با آغاز زمستان در استان اردبیل گفت: در چند روز اخیر در استان اردبیل نزدیک به 50 سانتیمتر برف باریده است.

وی افزود: در اثر بارش سنگین برف بیشتر جاده‌های روستایی بسته شده اند. جاده‌های اصلی نیز مسدود شده بودند که با تلاش نیروهای خدمات رسان بازگشایی شده اند. تلاش برای بازگشایی جاده‌های روستایی هم ادامه دارد اما باز هم از جمعه شب کولاک شروع شده و عملیات بازگشایی جاده‌ها را کند تر کرده است.

نماینده استان اردبیل در شورای عالی استان‌ها ادامه داد: همچنین کمبود امکانات به ویژه دستگاه‌های راه سازی و سخت گذر بودن جاده‌های روستایی و تعدد آنها سبب شده است این بازگشایی‌ها تا کنون ادامه داشته باشد.

ضیائی در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش نیروهای راهداری بازگشایی روستاها به سرعت انجام شود تا مردم مشکلات کمتری رد رفت و آمد داشته باشند.

پایان پیام/1

شبکه های اجتماعی
;