نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها: تصویب ماده 53 قانون مالیات بر ارزش افزوده مدیریت شهری را فلج می کند
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
حسین میرزاییان

میرزائیان با اشاره به تصویب اصلاحات ماده 53 قانون مالیات برارزش افزوده گفت: تصویب این طرح می تواند 17 هزار میلیارد تومان از درآمد شهرداری‌ها را کاهش دهد که این به زیان شهرهاست.

حسین میرزائیان نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان‌ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها گفت: سال گذشته با حضور نمایندگان شورای عالی استان‌ها در کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی از جمله کمیسیون امور داخلی و شوراها و کمیسیون اقتصادی سهم شهرداری‌ها در قانون مالیات بر ارزش افزوده از 3 درصد پیشنهادی دولت به 4 درصد رسیده بود.

وی افزود: این لایحه در مجلس مصوب شد اما شورای محترم نگهبان ایراد قانونی به این طرح گرفته شد و برای اصلاحات به مجلس بازگشته است.

نماینده مردم اصفهان در شورای عالی استانها همچنین با اشاره به اهمیت جاده ترانزیتی بادرود- کاشان اظهارداشت: این جاده در ادامه جاده ترانزیت بندرعباس به تهران است.

وی ادامه داد: این جاده از تهران تا بندر عباس به جز محدوده بادرود- کاشان، مابقی قسمت های آن 2 بانده است. در واقع یک باند رفت و یک باند برای برگشت است.

میرزائیان گفت: جاده بادرود - کاشان قریب به 20 سال است که عملیات ساخت آن شروع شده ولی تاکنون به اتمام نرسیده است. تا اینکه با اعتباراتی که وزارت راه و شهرسازی و پیگیری هایی که نمایندگان مجلس شورای اسلامی داشته اند؛ عملیات ساخت آن شروع شده است.

پایان پیام/

آخرین اخبار
شبکه های اجتماعی