نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها: ضرورت تدوین طرح تعیین حق آبه توسط شوراهای اسلامی شهر و شهرستان چهارمحال و بختیاری
سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸
مهدی محمودی

مهدی محمودی گفت: شوراهای اسلامی پیشنهادات خود را در قالب طرح به شورای اسلامی استان و در نهایت جهت بررسی در شورای عالی استان ها ارائه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استانها، مهدی محمودی استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استانها با اشاره به شکل گیری شورای سیاست گذاری آب خاک و منابع طبیعی در استان متبوعش اظهار داشت: شوراهای اسلامی به صورت شهرستانی سیاست هایشان را در زمینه ارائه طرح مشخص کرده و به شورای اسلامی استان جهت ارسال به شورای عالی استان ها اعلام می کنند.

وی گفت: در همین راستا پیشنهاد می شود جهت تعیین حق آبه هر محل که سندی در دست آیندگان نیز محسوب می شود طرح حق آبه را تدوین و شهر و شهرستان میزان حق آبه خود را مشخص کنند. سپس جهت طی مراحل نهایی به شورای استان ارسال کنند که در سنوات بعد اجازه تجاوز به حریم قانونی شهرستان ها داده نشود.

نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها تاکید کرد: طرح تائید صلاحیت کاندیدای شوراهای اسلامی و نظارت مجلس و یا شورای نگهبان موضوعی است که در شورای عالی استان ها مطرح شده که پیشنهاد می شود در این خصوص اگر طرح جدیدی مد نظر هر کدام از شوراهای اسلامی است به دیبرخانه ارائه کنند.

انتهای پیام/2

آخرین اخبار
شبکه های اجتماعی